Stoisko dewelopera Eko Domy

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Eko Domy
Rajska Osada

Eko Domy

Posiadamy 33 oferty
w 1 inwestycji

Ceny od 2 957 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Przedsiębiorstwo budowlane EKO-DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Jesteśmy inwestorem nieruchomości na terenie Góry Kalwarii i okolic. Wśród naszych realizacji znajduje się m.in. szereg osiedli jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej oraz sporo domów mieszkalnych w takich lokalizacjach jak Kąty czy Góra Kalwaria. Dla realizacji nowej inwestycji RAJSKIEJ OSADY powołaliśmy nową spółkę celową EKODOMY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Spółka Komandytowa.


Jeśli chcesz kupić dom z działką w Górze Kalwarii, a nawet jeśli dopiero zastanawiasz nad tym czy działka z domem w rejonie Góry Kalwarii jest dla Ciebie – jesteś we właściwym miejscu. Bazując na swoim bogatym doświadczeniu deweloperskim chętnie pomożemy Ci wybrać Twój wymarzony dom.


Głównym celem naszej działalności jest świadczenie najwyżej jakości usług w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem budowlanym o dużym potencjale technicznym i osobowym, które specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów budownictwa ogólnego i mieszkaniowego, realizując obiekty w stanie deweloperskim i „pod klucz”.


Budujemy mieszkania i domy dla ludzi, którzy podobnie jak my cenią sobie jakość, terminowość i profesjonalizm. Interesuje Cię dom w takiej lokalizacji jak Kąty czy Góra Kalwaria? Chcesz kupić dom nieopodal Piaseczna? A może marzy Ci się działka na południu Warszawy? W każdym z tych przypadków zdaj się na nas! Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz bogatym zapleczem technicznym. Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym, co potwierdzają referencje uzyskane od zadowolonych klientów i inwestorów. Zapewniamy kompleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych – od doradztwa przez sporządzenie projektu po wykonawstwo.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.