Stoisko dewelopera ECO Classic Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 99,6 m2

Inwestycja Osiedle Hubertus

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Obrzeżna

ECO Classic Sp. z o.o.

Szczegóły oferty

Oznaczenie lokalu użytkowego6U9
Liczba kondygnacji 1 poziom
Cena (netto)
Zapytaj o cenę
Cena za m2 (netto) 6 925 zł/m2
Powierzchnia lokalu użytkowego99,64 m2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Wysokość pomieszczeń wysokość pomieszczeń wynosi 300 cm
Piętro parter
Strony świata informacja u dewelopera
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2006 roku
Termin oddania oddane do użytku
Miejsca postojowe

miejsca postojowe podziemne

Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Rodzaj własnościodrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Zobacz na mapie

Krótko o lokalu użytkowym

Lokal znajduje się na prestiżowym osiedlu Hubertus, w budynku przy ul. Obrzeżnej 1F (6,6 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera ECO-Classic Sp. z o.o. a ostatni budynek został oddany do użytkowania w 2 kw. 2016 r.
Lokal w stanie deweloperskim typu Open Space. Usytuowany na parterze. Od frontu przeszklona witryna. Z tyłu okna zapewniające dostęp dziennego światła. Wysokość do sufitu podwieszanego: 300 cm.
Lokal położony jest w dobrym ciągu komunikacji pieszej. Bezpośrednio sąsiaduje z dwoma dużymi, nowoczesnymi osiedlami wielorodzinnymi oraz z wieloma dobrze prosperującymi punktami handlowymi i usługowymi.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Do stacji metra Wilanowska oraz Służew można dojechać w ok. 10 min. Najbliższe linie tramwajowe znajdują się przy ul. Wołoskiej. Dogodna lokalizacja pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko.
Zaletą jest także bliskość renomowanej galerii rozrywkowo - handlowej, centrum biznesu - Mokotów Business Park oraz najpiękniejszego w Europie Toru Wyścigów Konnych.

Biuro sprzedaży
ul. Bukowińska24A
Kontakt: /22/ 380 11 11

Nowy lokal użytkowy znajdujący się na parterze, o powierzchni 99,6 m2, cena za metr kwadratowy to 6 925 zł netto. Wysokość pomieszczeń wynosi 300 cm. Oferta o oznaczeniu 6U9 znajduje się w inwestycji Osiedle Hubertus, przy ul. Obrzeżna i jest realizowana przez dewelopera ECO Classic Sp. z o.o..

Opis inwestycji Osiedle Hubertus

Osiedle Hubertus , ul. Obrzeżna 1 (6,7 km od centrum Warszawy). Inwestycja zrealizowana przez dewelopera ECO Classic.

Wybudowane przy ulicy Obrzeżnej Osiedle Hubertus to jedna z najbardziej zielonych inwestycji mieszkaniowych tej części Mokotowa.
Osiedle tworzy siedem wielorodzinnych budynków, o zróżnicowanych wysokościach. Inwestycja powstała w oparciu o zasadę „różnorodność w jedności”, dlatego choć każdy z budynków jest inny i ma swoją charakterystyczną bryłę, razem tworzą efektowny i jednorodny układ urbanistyczny.

Stylistyka osiedla oraz układ alejek i terenów zielonych inspirowany był koncepcją tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, z własnym, czytelnym układem wewnętrznych uliczek i reprezentacyjną, stanowiącą główną oś kompozycyjną osiedla, promenadą. Cechą charakterystyczną osiedla jest ciekawie zaplanowana i realizowana koncepcja zieleni, stanowiąca atrakcyjną kombinację przestrzeni rekreacyjnej i parkowej. Położonemu na liczącej blisko 4,5 ha działce kompleksowi towarzyszą zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego z VI kwartałów oraz starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami. Zieloną klamrą spinającą inwestycję, będzie ponad 700-metrowy park, zaprojektowany przy VI etapie. w sąsiedztwie kameralnego, mieszczącego jedynie 11 apartamentów budynku.

Na terenie Hubertusa znajdują się 2 place zabaw, liczne siedziska, ławki, pergole, alejki, trawniki, oświetlenie oraz 2 fontanny. Osiedle wolne jest też od ruchu samochodowego.
Przestrzeń osiedlowa stanowi atrakcyjną kombinację przestrzeni publicznych, społecznych i półprywatnych, kształtowanych krajobrazowo na zasadzie holenderskiego woonerf.

Wjazd na dwupoziomowe podziemne garaże jest od strony ulicy Obrzeżnej.

Hubertus jest osiedlem ogrodzonym.. Na jego terenie działa system całodobowej ochrony, składający się z monitorowanych centralnie kamer telewizyjnych, wideodomofonów oraz magnetycznych kart dostępu do klatek schodowych i pomieszczeń wspólnych.

Inwestycja Osiedle Hubertus składa się z 7 budynków, w których łącznie znajdują się 34 lokale użytkowe o powierzchni od 100 m2 do 240 m2. Budynki posiadają do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Osiedle Hubertus są już oddane do użytku. Deweloper ECO Classic Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hubertus pozostały w sprzedaży 3 lokale o powierzchni od 100 m2 do 240 m2.

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: GRUSZCZYŃSKIEGO 02. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 14 Fundacji Szkolnej w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 20 Fundacji Szkolnej w odległości 200 m, Przedszkole nr 317 "Smykolandia" w odległości 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m PIANO - DENT Gabinet Stomatologiczny Beata Krzyczkowska, w odległości 150 m Indywidualna Praktyka Lekarska w miejscu wezwania Anna Róziewska, w odległości 300 m La Geneve Instytut Piękna. W okolicy znajdują się sklepy: Punta Prima w odległości 50 m, Telepizza w odległości 50 m, Telepizza Poland Sp. z o.o. w odległości 100 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Skin Like Silk w odległości 200 m, Reebok CrossFit Mokotów w odległości 350 m, Galeria Fitness Club w odległości 850 m.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Do stacji metra Wilanowska oraz Służew można dojechać w ok. 10 min. Najbliższe linie tramwajowe znajdują się przy ul. Wołoskiej. Dogodna lokalizacja pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko.

Zaletą jest także bliskość renomowanej galerii rozrywkowo - handlowej, centrum biznesu - Mokotów Business Park oraz najpiękniejszego w Europie Toru Wyścigów Konnych.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ECO Classic Sp. z o.o.

ECO Classic Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży. Czynne w godz. pn.-pt 9-18 sobota 10-15
  • Obrzeżna 1 c
    02-691 Warszawa

+48 22 ...