Stoisko dewelopera Dynamic Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Nowa Wola

Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D - mieszkania na sprzedaż

Piaseczyński, Nowa Wola, ul. Maciejki

Dynamic Development Sp. z o.o.
 • liczba ofert 4

 • powierzchnie 121 m2 - 123 m2

 • liczba pokoi 5

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 121 - 123 m2
Liczba pokoi 5
Wysokość pomieszczeń 275 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich None, dostępnych 4
Liczba kondygnacji naziemnych od 2 do 3
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe taras, ogródek
Miejsca postojowe nie posiada
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda park, jezioro
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D

Zespół Willowy “Zielona polana” to nowoczesne osiedle o zabudowie willowej w podwyższonym standardzie położone w cichej i bezpiecznej okolicy na terenie Nowej Woli w gminie Lesznowola przy ul Plonowej.
Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i niespotykanie funkcjonalna architektura zanurzona w soczystej zieleni, która daje poczucie zamieszkania w wyjątkowym miejscu. Są to ekskluzywne wille o śródziemnomorskiej architekturze w których wyodrębnione zostały dwa lub cztery komfortowe apartamenty z ogromnymi tarasami oraz własnymi ogrodami. Cechą charakterystyczną wszystkich budynków jest nowoczesność. Prosta bryła budynku z dużymi oknami i ogromnymi trasami na dachu. Na parterze znajduje się przestronny , dobrze oświetlony salon z możliwością podłączenia kominka, jadalnia,kuchnia,toaleta i garaż. Pierwsze piętro zajmują dwie łazienki i trzy sypialnie, w tym jedna rodziców połączona z garderobą
i łazienką.
Na powierzchni ok 20 ha. szczęśliwi mieszkańcy będą mieli do dyspozycji:
• Własny park
• Fontanny
• Altany
• Place zabaw
• Kameralne oświetlenie
• Tereny rekreacyjne: boisko , kort tenisowy, jeziora, lokale usługowe, sklepy ,restauracje oraz przedszkole i klub fitness.
Wszystko to idealnie skomunikowane siecią wewnętrznych ciągów pieszo-jezdnych oraz dróg rowerowych. Nad całością będzie czuwać profesjonalna ochrona, wspomagana elektronicznym monitoringiem.
Na terenie inwestycji znajduje się zbiornik wodny (staw) który został przeprojektowany i będzie zagospodarowany jako zielony teren rekreacyjny dla mieszkańców będący oazą spokoju
i odpoczynku. W projekcie modernizacyjnym stawu przewidziano zarybienie co da mieszkańcom możliwość wędkowania, a także bezpośredni kontakt z przyrodą. W okolicy znajdują się kompleksy leśne oraz stadniny koni. Każdy aktywny mieszkaniec ma możliwość uprawiania szeregu sportów jak : jeździectwo, tenis ziemny, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, wędkarstwo, pływanie oraz turystyka piesza i rowerowa.
To co należy podkreślić to doskonała lokalizacja naszej inwestycji która umiejscowiona jest na obrzeżach południowych Ursynowa, blisko węzłów komunikacyjnych (Puławska, Al. Krakowska) w pobliżu kolejka WKD którą dotrzemy w 15 minut do centrum Warszawy ze stacji Warszawa-Jeziorki.
To idealne miejsce do życia dla wszystkich którzy cenią sobie komfort i wygodę mieszkania wśród piękna natury a jednocześnie chcą mieć wszędzie blisko.


Dom pokazowy jest otwarty 7 dni w tygodniu.

Inwestycja Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się None lokal mieszkalny o powierzchni od 121 do 123 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dynamic Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Aktualnie w inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D pozostały w sprzedaży 4 mieszkania o powierzchni od 121 do 123 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom). W odległości 750 metrów od inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: NOWA WOLA 02 (NOWA WOLA). W najbliższej okolicy inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gminne Przedszkole w Zamieniu w odległości 1 600 m, Szkoła Podstawowa w odległości 1 850 m, Szkoła Muzyczna I stopnia MAESTRO w Lesznowoli w odległości 1 850 m. W okolicy znajdują się sklepy: Warzywko. Daszkowski P. w odległości 1 450 m.

Inwestycja zlokalizowana jest w Nowej Woli przy ul. Plonowej.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D są dostępne 4 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
10/2 5 122,80 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
10D/2 5 121,46 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
10B/2 5 122,50 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
12/2 5 121,46 m2 1 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Ławy fundamentowe żelbetonowe izolowane przeciwwilgociowo. Stropy gęsto żebrowe wylewane, izolowane termicznie i akustycznie.

Dach

Dach - stropodach odwrócony izolowany termicznie i przeciwwilgociowo.

Elewacja

Elewacja budynku - tynk mineralny oraz drewno.

Stolarka okienna

Stolarka okienna - drewniana, mahoń meranti lub sosna.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do segmentu przeciwwłamaniowe, zamki atestowane Drzwi wejściowe do przedsionka wspólnego drewniane, mahoń meranti, przeszklone.

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

Podkład betonowy pod posadzki z izolacją.

Ściany

Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, izolowane poziomo i pionowo wraz z ociepleniem. Ściany wykonane z pustaków ceramicznych o gr. 25cm. dla ścian nośnych i osłonowych między segmentami, natomiast 12cm. dla ścian działowych. Ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem o gr. 15cm. oraz wełną mineralną o gr. 12cm. Ściany zewnętrzne izolowane styropianem oraz wełną mineralną. Tynki wewnętrzne gipsowe malowane na biało.

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

Rynny i parapety z blachy

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Instalacja domofonowa. Instalacja alarmowa połączona z elementami inteligentnego domu. Instalacja telefoniczna, instalacja elektryczna (bez osprzętu) trójfazowy wpust do podłączenia kuchni elektrycznej (bez osprzętu). Instalacja RTV oraz Internet. Instalacja wodno-kanalizacyjna w systemie PCV.

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie gazowe. Kaloryfery firmy Cosmo (w łazienkach drabinkowe), termostaty, piec c.o., kondensacyjny.

Wentylacja

Kanały wentylacyjne wewnętrzne, murowane z bloczków ceramicznych, dymowe i wentylacyjne wewnętrzne, systemowe ze stali nierdzewnej. Miejsce na kominek.

Wyposażenie łazienki

W łazienkach ogrzewanie podłogowe wodne.

Wyposażenie kuchni

W kuchni ogrzewanie podłogowe wodne.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dynamic Development Sp. z o.o.

Dynamic Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul.Maciejki 8/2
  Nowa wola

+48 600...

 • Biuro sprzedaży
 • ul.Maciejki 8/2
  Nowa wola

+48 512...

 • Biuro sprzedaży
 • ul.Maciejki 8/2
  Nowa wola

+48 600...