Stoisko dewelopera DWP Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Włochy

Willa Solipska - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Solipska 3

DWP Sp. z o.o.
  • liczba ofert 2

  • ceny (brutto) za m2 8 800 

  • powierzchnie 76 m2 - 79 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (brutto) 671 440 zł
Ceny za m2 (brutto) 8 800 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 76 - 79 m2
Wysokość pomieszczeń 285 - 290 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

Naszym celem jest, by Willa Solipska zachowała charakter willi miejskiej nie zapominając równocześnie o komforcie mieszkania. Dlatego naszym Klientom oferujemy apartamenty w podwyższonym standardzie. Wszystkie lokale na piętrach będą posiadały balkony, a na parterze przynależne ogródki. Do mieszkań, których wysokość to niespełna 290cm dowiezie Państwa cichobieżna winda, z za wentylację pomieszczeń odpowie wentylacja mechaniczna. Teren naszej inwestycji będzie ogrodzony. Do budynku zostaną doprowadzone takie media jak: woda, kanalizacja, prąd, gaz, światłowód, TV naziemna i satelitarna.

Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich 8, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, tv kablowa, winda, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda park, staw
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Willa Solipska

1. Posiadamy do sprzedaży lokal użytkowy nr 5 o powierzchni 78,5m2 znajdujący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku od strony północno-zachodniej.
Pierwotnie lokal został podzielony na dwa niezależne biura na rzucie oznaczone numerami 6 i 7, natomiast wszystkie wewnętrzne ściany są ścianami działowymi, co pozwala na jego dowolną aranżację.
2. Posiadamy do sprzedaży lokal użytkowy nr 6 o powierzchni 76,3m2 znajdujący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku od strony północno-wschodniej.
Pierwotnie lokal został podzielony na dwa niezależne biura na rzucie oznaczone numerami 4 i 5, natomiast wszystkie wewnętrzne ściany są ścianami działowymi, co pozwala na jego dowolną aranżację.

Wysokość pomieszczeń 290cm, lokal od strony ulicy Solipskiej, wyposażony w instalację światłowodową i wideodomofonową, instalację klimatyzacji, wentylację mechaniczną, 3-szybowe okna, drzwi antywłamaniowe, instalację grzewczą i sanitarną. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 4,6m2.
Doskonale nadaje się na biuro, notariusza, działalność nieuciążliwą.

O INWESTYCJI
Willa Solipska jest nową inwestycją Spółki DWP. To dwupiętrowy, kameralny budynek mieszkalny powstający w dzielnicy Warszawa – Włochy przy ulicy Solipskiej 3. Zaprojektowanych zostało 8 mieszkań i 4 lokale użytkowe o zróżnicowanych metrażach rozlokowanych na parterze, pierwszym i drugim piętrze. W podziemiu znajdzie się jednokondygnacyjny parking na 17 aut, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Grunt pod budynkiem jest własnością dewelopera.
Nasza inwestycja powstaje w ustronnej części Starych Włoch, gdzie występuje niska zabudowa willowa i budynków jednorodzinnych. Dzięki temu w sąsiedztwie panuje cisza i spokój, co pozwala na odcięcie się od codziennego zgiełku miasta.
W naszym projekcie chcemy połączyć nowoczesne rozwiązania architektoniczne, funkcjonalność a jednocześnie zachować charakter tego miejsca. Dlatego nasz budynek nawiązuje do stylu przedwojennej willi miejskiej.
Willa Solipska oferuje apartamenty od 3-pokojowych 61m2 do nawet 7-pokojowych, dwupoziomowych apartamentów o powierzchni 171m2.
Budowa ruszyła marcu 2017 roku. Zakończenie budowy i oddanie budynku do użytkowania nastąpiło w lutym 2019 roku.

Inwestycja Willa Solipska składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 8 lokali użytkowych o powierzchni od 76 m2 do 79 m2. Budynek posiada do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Willa Solipska są już oddane do użytku. Deweloper DWP Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Willa Solipska pozostały w sprzedaży 2 lokale o powierzchni od 76 m2 do 79 m2 w cenie od 8 800 zł/m2.

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa. W odległości 100 metrów od inwestycji Willa Solipska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: RYŻOWA 02. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Solipska znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Tai Chi i Chi Kung, Styl Chang San Feng w odległości 250 m, Zespół Szkół Nr 9 Im. O. Langego w odległości 250 m, Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie w odległości 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Gabinet lekarski, w odległości 100 m Apteka „Pod Limbą”, w odległości 150 m Centrum Medyczne Zdrowie. W okolicy znajdują się sklepy: Bank Millennium. Bankomat w odległości 100 m, Kwiaciarnia w odległości 100 m, Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 100 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Park Cietrzewia w odległości 650 m, park Kombatantów w odległości 800 m, ZONE Fitness w odległości 950 m.

Ulica Solipska jest niewielką uliczką w willowej części Starych Włoch mającą swój początek przy rondzie łączącym ulicę Ryżową, Kleszczową i Bolesława Chrobrego, a kończącą się przy ulicy Tynkarskiej biegnącej wzdłuż torów PKP. Pobliski Park Cietrzewia zapewnia dużą ilość zieleni i jest świetnym miejscem do spacerów i innych form rekreacji.
Lokalizacja Willi Solipska gwarantuje łatwy dojazd do ważnych punktów stolicy, zachowując wszystkie walory mieszkalne - przestrzeń i spokój. Pobliskie ulice Bolesława Chrobrego, Kleszczowa i Ryżowa pozwalają na szybki dostęp do ościennych dzielnic jak i głównych arterii warszawskich oraz tras tranzytowych.
Dojazd do Śródmieścia czy na Lotnisko Chopina zajmuje dosłownie kilka minut, równie szybko można dojechać do Południowej Obwodnicy Warszawy i węzła w Konotopie (trasa S2, S8, wylot na autostradę A2).
W stosunkowo niewielkiej odległości znajduje się Dworzec Zachodni, z którego odjeżdżają zarówno pociągi, jak i autobusy linii krajowych i międzynarodowych oraz Szybka Kolej Miejska, łącząca prawo i lewobrzeżną Warszawę.
W promieniu 300m znajdziemy: Liceum Ogólnokształcące, żłobek, przystanki autobusowe, sklepy spożywcze, bankomat, aptekę, restaurację, Dom Kultury Włochy, myjnię samochodową i wulkanizację. W odległości 750m znajduje się przystanek PKP Warszawa – Włochy, a około 2 kilometry dzielą naszą inwestycję od sklepów wielkopowierzchniowych Liroy Merlin, Castorama i Macro Cash&Carry.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Willa Solipska są dostępne 2 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (brutto) Przecena MDM
5 1 78,50 m2 - 690 800 zł
8 800 zł/m2
Zobacz
6 1 76,30 m2 - 671 440 zł
8 800 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
DWP Sp. z o.o.

DWP Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Warszawa

+48 508...