Stoisko dewelopera Dream Houses Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie

Osiedle Bekasów - domy na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, ul. Bekasów 28

Dream Houses Development Sp. z o.o.
  • liczba ofert 7

  • powierzchnie 173 m2 - 194 m2

  • liczba pokoi 6

  • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie domów 173 - 194 m2
Liczba pokoi 6
Wysokość pomieszczeń 270 - 278 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba domów wszystkich 14, dostępnych 7
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Poddasze posiada
Garaże posiada , przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne : (1 miejsce w garażu + 1 miejsce zewnętrzne)
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda park, jezioro
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Bekasów

Osiedle Bekasów to 14 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Bekasów na warszawskim Ursynowie (Imielinie), zaprojekowanych w oparciu o nowoczesny, indywidualny projekt architektoniczny. Każdy Nabywca wraz z domem stanie się właścicielem indywidualnej działki o powierzchni od 279m2 do 531m2 (pełna własność gruntu) oraz współwłaścicielem drogi wewnętrznej. Powierzchnia użytkowa budynków wyniesie od 172,7 m2 do 193,9 m2, a powierzchnia całkowita (z uwzględnieniem skosów na poddaszu) znacznie ponad 200 m2.

Inwestycja została podzielona na 2 etapy, po 7 domów każdy:
- I ETAP – rozpoczęty w I kwartale 2018
- II ETAP – planowane rozpoczęcie III kwartał 2018

Projekt osiedla jest unikalny ze względu na otoczenie, rzadko spotykane w Warszawie dla tak korzystnie skomunikowanej lokalizacji. Inwestycja znajduje się przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, w bezpośrednim sąsiedztwie zacisznych, zielonych terenów użytku ekologicznego Jezioro Imielińskie, a jednocześnie w pobliżu dużych węzłów komunikacyjnych. W okolicy ul. Bekasów ścieżki rowerowe tworzą sieć okalającą inwestycję wzdłuż ul. rtm. W. Pileckiego, ul. W.K. Roentgena, ul. F. Płaskowickiej, dając możliwość bezpiecznego dojazdu do największego kompleksu leśnego w Warszawie – Lasu Kabackiego. Wycieczki rowerowe umożliwiają także stacje rowerów miejskich Veturilo, rozlokowane m.in. wzdłuż ul. rtm. W. Pileckiego.

Budynki zostaną oddane w standardzie deweloperskim, realizowanym w tradycyjnej, sprawdzonej technologii, z solidną izolacją termiczną i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów. Standard wykończenia obejmuje szereg rozwiązań znacznie wykraczających poza podstawowy poziom deweloperski, w tym m.in. okna trzyszybowe, automatyczną bramę garażową, drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, drzwi przeciwpożarowe do garażu, okna dachowe, wykończenie poddasza płytami gipsowo-kartonowymi, ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach. Budynki będą posiadały komplet przyłączy mediów z sieci miejskiej (woda, kanalizacja, prąd, gaz), a całe osiedle zostanie zagospodarowane zielenią i ogrodzone.

Inwestycja Osiedle Bekasów składa się z 14 domów o powierzchni od 173 do 194 metrów kwadratowych. Nowe domy znajdujące się w inwestycji Osiedle Bekasów są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Domy posiadają garaże. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dream Houses Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bekasów pozostało w sprzedaży 7 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni od 173 do 194 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Bekasów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Grabów. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bekasów znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Alternatywa Żłobka "Troskliwe Misie" w odległości 200 m, Przedszkole Żłobek "Troskliwe Misie" Ursynów - Warszawa w odległości 200 m, Ośrodek Sportów Japońskich BUDOJO w odległości 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Novum. Przychodnia lekarska, w odległości 200 m Sanitex Andrzej Kotowski, w odległości 200 m Dorsim Sp. z o.o.. W okolicy znajdują się sklepy: MarcPol w odległości 350 m, Euronet w odległości 350 m, Multibank Marcpol w odległości 350 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Imieliński Park Krajobrazowy Jeziorko Imielińskie) w odległości 250 m, Body Clinique w odległości 400 m, Calypso Warszawa Ursynów w odległości 600 m.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bekasów jest dostępnych 7 ofert

Określ jakiego domu poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
L 6 172,70 m2 - zapytaj o cenęZobacz
N 6 172,70 m2 - zapytaj o cenęZobacz
M 6 193,90 m2 - zapytaj o cenęZobacz
H 6 172,70 m2 - zapytaj o cenęZobacz
I 6 193,90 m2 - zapytaj o cenęZobacz
J 6 193,90 m2 - zapytaj o cenęZobacz
K 6 172,70 m2 - zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dream Houses Development Sp. z o.o.

Dream Houses Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Puławska 543, lok. 27 (II piętro), Warszawa

+48 669...