Stoisko dewelopera Dozbud Development

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Dozbud Development
Chruściela 54

Dozbud Development

Posiadamy 23 oferty
w 3 inwestycjach

Ceny od 6 700 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

DOZBUD DEVELOPMENT Zbigniew Zalewski to firma deweloperska, która działa na rynku budowlanym od około 22 lat. Od początku istnienia Spółka wykazuje się dynamicznym rozwojem. Umożliwia to profesjonalizm firmy, wysoka efektywność działania oraz zespół, który posiada bogate doświadczenie i wiedzę.

Dozbud Development specjalizuje się w projektowaniu, budowie oraz sprzedaży domów jednorodzinnych i wielorodzinnych wraz z infrastrukturą, która zapewnia funkcjonalność osiedli. Firma działa jako inwestor i generalny wykonawca inwestycji. Zapewnia jej to możliwość indywidualnego podejścia do potrzeb Klienta oraz uzyskanie konkurencyjnych cen.

Wysoką jakość realizowanych usług i sukces Dozbud Development potwierdzają liczne zdobyte przez nią nagrody i wyróżnienia między innymi: Europejski Certyfikat Gwarancji Najwyższej Jakości i Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa nadawane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji.

Celem Spółki jest sprostanie oczekiwaniom Klientów. Dokonuje tego poprzez wznoszenie komfortowych, przyjaznych i jednocześnie funkcjonalnych inwestycji. Dozbud Development wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego Klienta oraz pasją, jaką jest budowanie.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.