Stoisko dewelopera Dom Development S.A.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Saska Kępa

Osiedle Saska - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, ul. Bora-Komorowskiego

Dom Development S.A.
  • liczba ofert 1

  • powierzchnie 103 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 103 m2
Wysokość pomieszczeń 272 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 8
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2010 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda
Przyroda park, jezioro
Opis płatności indywidualnie.
Warunki rezerwacji rezerwacja bezpłatna od 3 do 5 dni.
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Saska

Osiedle Saska

Blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Saskiej Kępy, powstaje nowa, trzecia odsłona Osiedla Saska – inwestycja, która odniosła ogromny sukces i cieszy się wielkim uznaniem Klientów. Tuż obok znajduje się ulica Francuska, perła Saskiej Kępy, skrywająca wśród zieleni międzywojenne wille, niezwykle urokliwe domki oraz restauracje i kawiarenki.
Architektura nowego Osiedla Saska doskonale wpisuje się w charakter okolicy – powstanie 8 niewysokich, 5-piętrowych budynków o nowoczesnej bryle. Wewnętrzne dziedzińce z różnorodną roślinnością oraz dwa bezpieczne place zabaw dla dzieci zapewnią mieszkańcom własną strefę do wypoczynku i relaksu. Wyjątkowość tego miejsca podkreśli urzekające Jezioro Gocławskie i tereny zielone rozciągające się wokół osiedla.

W 8 budynkach powstanie 347 mieszkań, każde z nich posiadać będzie ogródek, loggię lub balkon w cenie mieszkania. Przygotowaliśmy szeroką gamę mieszkań o zróżnicowanych metrażach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć coś dla siebie. Funkcjonalne rozkłady wnętrz pozwolą na niestandardowe rozwiązania i własne aranżacje. Przestronne, starannie wykończone części wspólne budynków, podziemny garaż i komórki lokatorskie zapewnią komfort przyszłym mieszkańcom. Projektując nowe Osiedla Saska mieliśmy na uwadze nie tylko estetykę, ale też bezpieczeństwo – wejścia na wewnętrzne dziedzińce, wejścia do klatek czy wjazdy do garażu będą chronione i monitorowane.

Inwestycja Osiedle Saska składa się z 8 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni 103 m2. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Osiedle Saska są już oddane do użytku. Deweloper Dom Development S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Saska pozostał w sprzedaży 1 lokal o powierzchni 103 m2.

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Saska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: MIĘDZYNARODOWA 02. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Saska znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 392 w odległości 250 m, Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej w odległości 300 m, Przedszkole nr 295 "Kraina Bajek" w odległości 300 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Uzdrawianie rekonektywne www.reconnection.com.pl, w odległości 250 m Apteka Alchemia, w odległości 250 m Zygnerska Kazimiera. Poradnictwo psychologiczne i psychoterapia. W okolicy znajdują się sklepy: Bank Millenium w odległości 350 m, Oddział Millennium w odległości 350 m, Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 350 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Studio Fit w odległości 250 m, Olimpia Fitness Club w odległości 250 m, Arganica Spa & Wellness w odległości 500 m.

Otulina inwestycji Osiedle Saska w postaci dużej ilości zieleni zapewnia malownicze widoki rozciągające się z okien inwestycji. Ponadto w okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przychodnie, szkoły, apteki oraz przedszkola.

Osiedle Saska położone jest w odległości około 7 kilometrów od centrum Warszawy, do którego sprawnie dotrzemy za pośrednictwem ulic: Wał Miedzeszyński oraz Alei Jerozolimskich bądź Alei Armii Ludowej. Niezmotoryzowani do serca stolicy dotrą w czasie około 20 minut, za pośrednictwem bezpośredniej linii autobusowej odjeżdżającej z przystanku Bora-Komorowskiego.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Saska jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
III.C.8 1 103,24 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa monolityczna w układzie płytowo-ścienno-słupowym.

Dach

W formie stropodachu niewentylowanego. Pokrycie: 2 x papa termozgrzewalna, w miejscach przewidzianych w projekcie wykończone żwirem. Odwodnienie wewnętrzne z podgrzewanymi wpustami. Obróbki blacharskie z blachy powlekanej.

Elewacja

Ściany murowane i żelbetowe w miejscach przewidzianych w projekcie, wykończone tynkiem cienkowarstwowym, malowane. Wybrane partie elewacji wykończone okładzinami: kamiennymi i z płyt elewacyjnych.

Stolarka okienna

Okna PCV, nawietrzaki zgodnie z projektem, szklone szybami zespolonymi, skrzydła rozwierane z okuciami obwiedniowymi, w miejscach przewidzianych w projekcie skrzydła typu „fix” - nieotwierane, w każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań typu Gerda, Dierre z blokadami antywłamaniowymi typu C, pełne, w miejscach przewidzianych w projekcie drzwi o podwyższonej odporności ogniowej z samozamykaczem

Balkony

Balkony / Tarasy / Loggie: Płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne Balustrady zewnętrzne stalowe zabezpieczone antykorozyjnie, malowane, w miejscach przewidzianych w projekcie wypełnienie szkłem bezpiecznym lub ażurowe metalowe. Przegrody między balkonami pełne z paneli. W miejscach przewidzianych w projekcie powyżej balustrady szklane zabudowy izolujące akustycznie typu Lumon.

Posadzka

Wylewki cementowe.

Ściany

Tynk gipsowy, zewnętrzne narożniki wzmocnione profilami systemowymi, jednokrotnie malowane. Wykończenie ścian w łazienkach (tynk cementowo wapienny - wykończony na ostro).

Sufity

Tynk gipsowy jednokrotnie malowany (w łazience tynk cementowo – wapienny)

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

W I i II etapie z konglomeratu, w III etapie z kamienia.

Instalacje

Instalacja C.O., instalacja wentylacyjna, instalacja elektryczna, instalacja telewizyjna, telefoniczna, instalacja domofonowa z osprzętem z możliwością rozbudowy o video domofon.

Ogrzewanie

Zasilana z sieci ciepłowniczej SPEC poprzez węzły

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wyciągowa w pokojach, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Bez urządzeń sanitarnych. Instalacja lokalowa pod posadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) wyprowadzone podłączenia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (np. pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna / natrysk). Piony z rur z tworzyw sztucznych. Indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody dostępne do odczytu z klatki schodowej. Piony i podejścia z tworzywa sztucznego.

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna - trójfazowa przy kuchniach elektrycznych. Instalacja lokalowa wodna i co - pod posadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) wyprowadzone podejścia do podłączenia urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, kuchnia elektryczna, lodówka, zmywarka). Instalacja wodna - piony z rur z tworzyw sztucznych, indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody dostępne do odczytu z klatki schodowej. Instalacja kanalizacyjna z tworzywa sztucznego.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dom Development S.A.

Dom Development S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Motorowa 8

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze