Stoisko dewelopera Dom Development S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Osiedle Regaty - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Kobiałka, ul. Flisaków 8

Dom Development S.A.
  • liczba ofert 3

  • powierzchnie 56 m2 - 70 m2

  • liczba pokoi 3

  • termin oddania 3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 56 - 70 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 263 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 7
Liczba mieszkań wszystkich 267, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2017 roku
Termin oddania 3 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda park, las, rezerwat przyrody
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Regaty

Osiedle Regaty

Zapraszamy do nowej odsłony Osiedla Regaty, zlokalizowanego na zielonej Białołęce nad Kanałem Żerańskim. Inwestycja od lat cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. To doskonale skomunikowane z centrum Warszawy, w pełni niezależne warszawskie osiedle z funkcjonującymi sklepami i punktami usługowymi, liczy już 1 096 mieszkań i 87 domów jednorodzinnych.

Nowa propozycja Osiedla Regaty, położona przy ulicy Flisaków, docelowo składać się będzie z 7 kameralnych budynków i stanowić dopełnienie tego tętniącego życiem miejsca. Lokalizacja zapewni łatwy dostęp do nowoczesnej infrastruktury, a przede wszystkim do rozległych terenów zielonych.

W nowym etapie Osiedla Regaty powstaną kameralne, 3-piętrowe budynki. Nadano im nowoczesną stylistykę, a elewacje utrzymano w stonowanych odcieniach bieli i szarości. W ofercie znajdzie się 267 mieszkań w pełnej gamie metraży oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Przestrzenie między budynkami wypełni starannie zaaranżowana zieleń, a wzdłuż ścieżek staną ławki i stojaki na rowery. Z myślą o wygodzie naszych Klientów, na parterze części budynków zaplanowaliśmy sklepy i lokale usługowe. Dzieci zaprosimy na bezpieczne place zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone, z systemem kontroli dostępu.

Inwestycja Osiedle Regaty składa się z 7 budynków w których łącznie znajduje się 267 lokali mieszkalnych o powierzchni od 56 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osiedle Regaty są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Regaty pozostały w sprzedaży 3 mieszkania o powierzchni od 56 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Regaty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Frachtowa. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Regaty znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 1 W Zespole Szkół Nr 1 w odległości 450 m, Gimnazjum nr 125 w odległości 450 m, Przedszkolada w odległości 750 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m Centrum Medyczne Kobiałka, w odległości 750 m Apteka Morel sp.k. Leki gotowe Witaminy Zioła, w odległości 1 100 m Przychodnia Weterynaryjna VET - POINT. W okolicy znajdują się sklepy: Salon Kosmetyczny 4YOU w odległości 250 m, Salon fryzjersko-kosmetyczny BEAUTY w odległości 750 m.

Rozbudowana sieć dróg zapewnia wygodną komunikację z resztą miasta – dojazdy zdecydowanie usprawnia Most Marii Skłodowskiej-Curie oraz wyremontowany Most gen. Stefana Grota-Roweckiego wraz z Trasą Toruńską (część drogi ekspresowej S8). Z przystanku autobusowego przy ulicy Kobiałka można dojechać bezpośrednio do Metra Marymont lub Dworca Warszawa Wschodnia.

Nowoczesna infrastruktura prężnie rozwijającej się Białołęki gwarantuje dostęp do przedszkoli i szkół, a także sklepów oraz punktów usługowych w najbliższym sąsiedztwie osiedla.

Okoliczne tereny zielone i rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz Kanał Żerański dają mieszkańcom możliwość spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Regaty są dostępne 3 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
E.30 3 68,84 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
F.31 3 55,52 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
D.35 3 69,69 m2 2 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dom Development S.A.

Dom Development S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Flisaków 8,
    Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze