Stoisko dewelopera Dom Development S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Osiedle Forma - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Gocław, ul. Motorowa 8

Dom Development S.A.
  • liczba ofert 17

  • powierzchnie 64 m2 - 91 m2

  • liczba pokoi 3 - 4

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 64 - 91 m2
Liczba pokoi 3 - 4
Wysokość pomieszczeń 264 - 275 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 4
Liczba mieszkań wszystkich 384, dostępnych 17
Liczba kondygnacji naziemnych od 5 do 18
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia własny akwen wodny, ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Forma

Osiedle Forma

Zapraszamy do Osiedla Forma – nowej propozycji mieszkaniowej zlokalizowanej na Pradze Południe, wyróżniającej się wyjątkową synergią architektury, sztuki i funkcjonalności. Rozwijamy ideę łączenia architektury ze sztuką. Place, fontanna, osie i otwarcia widokowe osiedla będą mieć niepowtarzalny i funkcjonalny charakter, a mała architektura pozostanie w zgodzie z aktualnymi trendami w designie.

Na wewnętrznym dziedzińcu stanie rzeźba o nowoczesnej formie. Jesteś w formie, działasz, planujesz i konsekwentnie realizujesz swój plan na życie, a przy okazji kochasz to, co nowe i wartościowe w sztuce? Nasze osiedle powstaje z myślą o Tobie!

Jesteś oryginalny, cenisz przestrzeń i otwartość? A na całym osiedlu chcesz czuć się jak w domu? Nasze osiedle jest otwarte – zamkniętą strefę półprywatną stworzyliśmy tylko w najbliższym otoczeniu budynków. Spacer przez osiedle poprowadzi przestronnymi alejkami z e starannie zaprojektowaną zielenią: kwiatami, ziołami i niskimi krzewami o raz licznymi nowymi nasadzeniami drzew o obwodzie nawet do 35 cm. Elementy plastyczne zaprojektowane specjalnie dla Osiedla Forma przeprowadzą mieszkańców w sposób spójny od ulicy poprzez eleganckie klatki schodowe, aż do drzwi własnego lokum.

Inwestycja Osiedle Forma składa się z 4 budynków w których łącznie znajdują się 384 lokale mieszkalne o powierzchni od 64 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Osiedle Forma są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Forma pozostało w sprzedaży 17 mieszkań o powierzchni od 64 do 91 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Forma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Przyczółek Grochowski. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Forma znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 31 w odległości 100 m, OrtoKursy w odległości 200 m, Przedszkole Nr 54 w odległości 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Medicover Sp. z o.o., w odległości 200 m Laboratorium FeliX, w odległości 250 m Orlik. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Praktyka lekarzy rodzinnych. W okolicy znajdują się sklepy: Grabowska Iwona. Mała gastronomia w odległości 100 m, Korycka Teresa. Kwiaciarnia w odległości 150 m, Euronet w odległości 150 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Fitness Klub ZDROFIT Gocław w odległości 250 m, Boisko Piłkarskie w odległości 400 m, Arganica Spa & Wellness w odległości 400 m.

Aby żyć wygodnie, warto mieć w zasięgu ręki centrum miasta wraz z jego infrastrukturą. Osiedle Forma zlokalizowane będzie w odległości jedynie 15 minut od ścisłego centrum Warszawy. Praga Południe to dynamicznie rozwijająca się część stolicy z atrakcyjnymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi, licznymi ścieżkami rowerowymi oraz prestiżową Saską Kępą. Znajdują się tu liczne parki, m.in.: stary Park Skaryszewski, Park nad Balatonem, Park Znicza czy Bulwar Stanisława Augusta. To także miejsce naturalnych akwenów wodnych (Kanał Wystawowy-Skaryszewski, Kanał Gocławski) i jezior, m.in.: położone w najbliższym sąsiedztwie malownicze Jezioro Gocławskie czy rekreacyjne Jezioro Balaton. Osiedle połączone będzie z całą Warszawą wygodną siecią komunikacji miejskiej – buspas pozwala na dojazd w ciągu 10 minut do Metra Politechnika. Powstająca pobliska linia tramwajowa łącząca Gocław z al. Stanów Zjednoczonych oraz planowana w sąsiedztwie II linia metra jeszcze bardziej usprawnią i ułatwią komunikację. Blisko stąd do galerii handlowych (CH Promenada, CH King Cross, CH Gocław, Leroy Merlin). W zasięgu ręki znajdują się liczne przedszkola i szkoły, ośrodki sportowe oraz obiekty kultury – teatry (Teatr Powszechny, Studio Teatralne KO ŁO), kina, nowoczesne centra kultury czy nowopowstająca siedziba Orkiestry Sinfonia Varsovia.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Forma jest dostępnych 17 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
C.109 3 63,72 m2 16 zapytaj o cenęZobacz
C.95 3 63,72 m2 14 zapytaj o cenęZobacz
C.81 3 63,72 m2 12 zapytaj o cenęZobacz
C.41 3 75,31 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
C.7 4 86,12 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
C.55 3 75,40 m2 8 zapytaj o cenęZobacz
C.108 3 76,92 m2 16 zapytaj o cenęZobacz
C.94 3 76,92 m2 14 zapytaj o cenęZobacz
C.115 3 76,87 m2 17 zapytaj o cenęZobacz
E.86 3 65,83 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
C.83 3 74,70 m2 12 zapytaj o cenęZobacz
G.34 4 86,52 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
F.6 4 91,08 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
F.14 4 91,08 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
C.101 3 77,00 m2 15 zapytaj o cenęZobacz
C.73 3 76,87 m2 11 zapytaj o cenęZobacz
C.66 3 76,87 m2 10 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dom Development S.A.

Dom Development S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Motorowa 8

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze