Stoisko dewelopera Dantex

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Dantex
Na Mokotowie

Dantex

Posiadamy 80 ofert
w 2 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Dantex S.A. to firma, która rozpoczęła działalność w branży deweloperskiej w 1995 roku. Zajmuje się realizacją najwyższej jakości projektów z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych.

Priorytetem Spółki jest wybór najbardziej atrakcyjnych dla potencjalnych nabywców lokalizacji, które zagwarantują komfortowe połączenie z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami. Dodatkowo, Firma dba o dopracowanie projektów w najmniejszych szczegółach, zgodnie z najnowszymi trendami, zapewniając tym samym funkcjonalny rozkład mieszkań. Ponadto Dantex S.A. dba o to, aby elewacje obiektów wykończone były wysokiej jakości materiałami, również szlachetnymi.

Spółka realizując swoje projekty wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów. Łączy praktyczne rozwiązania i nowoczesną architekturę z wysokim standardem wykończenia i dbałością o każdy detal, jednocześnie kładąc nacisk na poszanowanie środowiska naturalnego. Tak opracowana strategia zapewnia Klientom wzrost wartości i bezpieczeństwo inwestycji.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.