Stoisko dewelopera Budizol Sp z o.o. S.K.A

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Budizol Sp z o.o. S.K.A
Sprzeczna 4

Budizol Sp z o.o. S.K.A

Posiadamy 1 ofertę
w 1 inwestycji

Ceny od 9 000 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Budizol Sp z o.o. S.K.A to firma budowlana prężnie działająca na rynku polskim od ponad dwudziestu lat. Dostarcza Klientom ciekawe i praktyczne rozwiązania architektoniczne, które wykonywane są z dużą dbałością, zapewniającą Firmie traktowanie jej jako solidnego partnera. Celem Spółki jest kształtowanie nowych standardów w budownictwie wykorzystując najaktualniejsze osiągnięcia technologiczne i bogate doświadczenie oraz tworzenie własnych innowacyjnych rozwiązań. Spółka wierzy, że wybudowane przez nią obiekty zapewnią przyszłym właścicielom komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Atutem Firmy, który równocześnie gwarantuje jej sukces jest dostarczanie szybkich i skutecznych rozwiązań w zakresie realizowanych inwestycji.

W związku z ciągłym rozwojem Firma Budizol podjęła działania w zakresie budownictwa na wielu różnych płaszczyznach. Do najważniejszej z nich należy kompleksowa działalność deweloperska - począwszy od kupienia gruntu, aż po przekazanie kluczy do nieruchomości, często w stanie pod klucz, które uzyskały pozwolenie na użytkowanie.

Budizol realizuje projekty deweloperskie w różnych częściach Polski. Są to zarówno osiedla luksusowych domów jednorodzinnych jak i budynki mieszkalne z apartamentami o wysokim standardzie. Ciekawe projekty architektoniczne oraz staranny dobór lokalizacji zapewnia znalezienie wymarzonej nieruchomości nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Firma zajmuje się również budową, sprzedażą i wynajmem obiektów handlowych oraz produkcją prefabrykatów i materiałów budowlanych, które używane są do realizacji inwestycji Spółki. Dodatkowo Budizol zapewnia kompleksową obsługę dużych projektów w zakresie produkcji i dostawy wyrobów oraz realizację małych, indywidualnych zamówień. Firma wytwarza i produkuje konstrukcje drewniane, beton towarowy, drobnowymiarowe wyroby betonowe (dwuwarstwową kostkę brukową, wszelkiego typu krawężniki drogowe, płytki chodnikowe, bloczki betonowe itp.), zespolone stropy filigranowe oraz elementy żelbetowe, elementy z aluminium i PCV: okna, drzwi, witryny, ścianki i przegrody wewnętrzne, fasady, ogrody zimowe i drzwi automatyczne.

Dobre parametry techniczne, wysoka jakość i niezawodność funkcjonowania to cechy charakterystyczne wyrobów Spółki. Jako sprawdzony producent tak szerokiego asortymentu materiałów budowlanych Firma dba, aby proces wytwarzania był na bieżąco analizowany, a wyroby były badane i atestowane.

Odpowiedni potencjał techniczny, technologiczny, organizacyjny i kadrowy umożliwia realizację nawet największych projektów. Wiele produktów Budizol posiada certyfikaty, a kilka z nich zostało opatentowanych. Jej projekty otrzymały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Budizol Sp z o.o. S.K.A

Budizol Sp z o.o. S.K.A

Strona internetowa dewelopera