Stoisko dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Kamionek

Mińska 69 - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 69

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
  • liczba ofert 12

  • powierzchnie 57 m2 - 87 m2

  • liczba pokoi 3 - 4

  • termin oddania 4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 57 - 87 m2
Liczba pokoi 3 - 4
Wysokość pomieszczeń 268 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 120, dostępnych 12
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada, Na poziomie -1 znajdują się również rowerownie
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, monitoring, rowerownia, plac zabaw, siłownia plenerowa, teren ogrodzony, usługi w budynku
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Mińska 69

Osiedle dobrze zorganizowane
Osiedle zostało zaprojektowane jako całość. Dzięki temu poszczególne etapy, których będzie 5, stworzą spójną, przyjazną przestrzeń. Powstaną ciągi pieszo-rowerowe, zieleń, tereny rekreacyjne.
Chcieliśmy, aby Mińska 69 miała swoją tożsamość, aby czerpała z bogatej historii miejsca. Stąd pomysł, aby mural - element, który mocno kojarzy się z Pragą - zagościł w przestrzeni osiedla. Na całym osiedlu będzie ich siedem.

Praho z placem miejskim
Na początku powstanie Praho - I etap z dwoma budynkami od strony ul. Podskarbińskiej i ul. Mińskiej. Będą miały po 5 pięter. Modne szarości, kolor ceglany oraz różne odcienie bieli zdominują elewacje. Okna otrzymają okleinę o barwie drewna. Na budynku I etapu zobaczymy mural zainspirowany warszawską kapelą podwórkową – będą to popularne kiedyś instrumenty: gitara i bandżola.
Przed wejściem urządzimy zielony, ogólnodostępny plac miejski. Architekci krajobrazu zaplanowali drewniane podesty i siedziska. Zadbają o rosnące drzewa, zasadzą krzewy i byliny. Dopełnieniem całości będą meble miejskie (ławki, kosze, stojaki rowerowe), poidełko oraz plac zabaw dla dzieci. Ciekawym rozwiązaniem będzie oświetlenie w formie lampionów rozwieszonych na linach.
Z kolei pomiędzy budynkami Praho przewidzieliśmy część wypoczynkowo-rekreacyjną dla mieszkańców. Zielony dziedziniec zostanie umeblowany ławkami i leżakami. Ogrodnicy urządzą zieleń – pojawią się setki krzewów, bylin i traw ozdobnych.

Inwestycja Mińska 69 składa się z 2 budynków w których łącznie znajduje się 120 lokali mieszkalnych o powierzchni od 57 do 87 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Mińska 69 są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Mińska 69 pozostało w sprzedaży 12 mieszkań o powierzchni od 57 do 87 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 100 metrów od inwestycji Mińska 69 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Tor Kolarski. W najbliższej okolicy inwestycji Mińska 69 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum Sportowe nr 21 w odległości 350 m, Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" w odległości 400 m, Gimnazjum Specjalne nr 100 w odległości 500 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Carident. Gabinet stomatologiczny, w odległości 350 m Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16, w odległości 350 m Sanitas. Praktyka lekarska ginekologia i położnictwo. Bramski W.. W okolicy znajdują się sklepy: Karczma Rzym. Marciniak J. w odległości 150 m, Karczma Rzym. Jolanta Marciniak w odległości 150 m, Sklep spożywczy WSS Społem w odległości 300 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Boisko Piłkarskie w odległości 100 m, Orzeł. Klub Sportowy Im. Józefa Piłsudskiego w odległości 250 m, Tkkf Ognisko Grochów w odległości 400 m.

Autentyczna i klimatyczna, ale i wygodna Praga
Praga kusi ciekawą ofertą kulturalną, kawiarenkami i restauracjami. Autentyzm Pragi doceniany jest przez warszawiaków, ale i odwiedzających. Smaczne pyzy, warszawska gwara, stare neony, kocie łby, oryginalny pchli targ, galeryjki, kluby czy pracownie rzemieślnicze? Tylko tutaj to wszystko jest prawdziwe i niepowtarzalne.
Dużą zaletą osiedla jest przyjazna okolica, sprzyjająca życiu rodzinnemu. Niedaleko osiedla działają: apteka, popularne sklepy, punkty usługowe, centra sportowe i szkoły. Na Kamionku żyje się wygodnie. Łatwo stąd dojechać w inne rejony miasta. Dla przykładu autobusy odjeżdżające z pobliskich przystanków pozwolą w 8 minut dojechać do metra Stadion Narodowy, a w 14 – do metra CN Kopernik. Jeśli ktoś wybierze tramwaj, wystarczy 8-minutowy spacer, aby dojść do przystanku przy ul. Grochowskiej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Mińska 69 jest dostępnych 12 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
1 4 87,09 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
58 3 60,68 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
67 4 79,38 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
72 3 67,55 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
102 3 69,02 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
25 3 67,65 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
31 3 57,33 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
10 3 67,65 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
113 3 68,59 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
46 3 68,21 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
64 3 60,68 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
118 3 69,02 m2 5 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Stawki 40
    01-040 Warszawa

+48 22 ...