Stoisko dewelopera BUD-RIM Development

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Piaseczno Korczaka - mieszkania na sprzedaż

Piaseczno, ul. Korczaka 10

BUD-RIM Development
  • liczba ofert 3

  • powierzchnie 55 m2 - 63 m2

  • liczba pokoi 3

  • termin oddania 1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 55 - 63 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 270 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 36, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania 1 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Piaseczno Korczaka

Przy ulicy Janusza Korczaka 10 w Piasecznie powstaje kameralny budynek mieszkalny wielorodzinny. W budynku zaprojektowano jedynie 36 mieszkań.

Projektowany budynek został przewidziany w celu stworzenia efektywnego i elastycznego środowiska zamieszkania o wysokim standardzie jakościowym i najwyższych walorach architektonicznych. Bryła i forma obiektu nawiązuje do istniejących w okolicy nowoczesnych form budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Budynek zaprojektowano na planie prostokąta w układzie jedno klatkowym wraz windą w obrębie trzonu klatki schodowej.
Przewiduje się głównie mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. W bryle budynku wyodrębniono balkony i tarasy.
Mieszkania posiadają zaprojektowane przestronne pokoje dzienne od strony południowej i zachodniej zapewniając ich optymalne nasłonecznienie, ponadto mieszkania narożne doświetlone są z dwóch stron. Mieszkania mają w miarę możliwości wydzielone strefy dzienną i nocną. W holach, korytarzach oraz przy sypialniach znajdują się wnęki na szafy. Większość mieszkań zaprojektowano z przynajmniej dwustronną ekspozycją i odpowiednim przewietrzaniem. Zaprojektowano nowocześnie wykończoną klatkę schodową z elementami okładzin drewnopodobnych oraz gresami w dużych formatach.

Inwestycja Piaseczno Korczaka składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 36 lokali mieszkalnych o powierzchni od 55 do 63 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Piaseczno Korczaka są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Piaseczno Korczaka pozostały w sprzedaży 3 mieszkania o powierzchni od 55 do 63 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca. W odległości 150 metrów od inwestycji Piaseczno Korczaka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PKP PIASECZNO 02 (PIASECZNO). W najbliższej okolicy inwestycji Piaseczno Korczaka znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Leśny Skrzat" w odległości 200 m, Flamenco Arena w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 450 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Family Dental Care - Centrum Stomatologii i Ortodoncji, w odległości 300 m S Dental Clinic. Przychodnia stomatologiczna, w odległości 300 m Nintu. Pracownia psychologiczna. W okolicy znajdują się sklepy: kosmi Studio Urody w odległości 250 m, Mona Liza. Salonik Ślubny w odległości 400 m, Restauracja "Corner" w odległości 400 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Onyx Kostka Brukowa Janusz Mizerski w odległości 800 m, Skwer im. Stefana Kisielewskiego w odległości 950 m, QI Therapy w odległości 950 m.

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy, dobrą infrastrukturę oraz szerokie możliwości spędzania wolnego czasu. W ciągu 5 minut spacerem dotrzemy do stacji PKP Piaseczno skąd kolej dowiezie nas w 30 minut do centrum Warszawy. W odległości 5 minut spacerem dotrzemy na przystanek autobusowy z liniami 727 i 709. W odległości 5 kilometrów spacerem dotrzemy do Zalesia Górnego z licznymi terenami rekreacyjnymi. W okolicy mieszkańcy znajdą liczne placówki edukacyjne, placówki ochrony zdrowia oraz punkty usługowo-handlowe. Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania, idealnie skomunikowane, które poprzez swoje położenie jak i dostępną infrastrukturę stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji bez konieczności rezygnowania z atrakcji i zgiełku tętniącej życiem Warszawy.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Piaseczno Korczaka są dostępne 3 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
17 3 62,95 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
27 3 62,95 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
36 3 54,70 m2 3 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
BUD-RIM Development

BUD-RIM Development

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Nadarzyńska 34, 05-500 Piaseczno

+48 22 ...

+48 570...