Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Targówek Mieszkaniowy, ul. św. Wincentego

ATAL S.A.
  • liczba ofert 157

  • ceny za m2 8 093 

  • powierzchnie 24 m2

  • liczba pokoi 1

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 194 980 zł
Ceny za m2 8 093 zł
Powierzchnie mieszkań 24 m2
Liczba pokoi 1
Wysokość pomieszczeń 265 cm wysokości
Standard wykończenia Wykończenie pod klucz

Wszystkie mikroapartamenty sprzedawane z "wykończeniem pod klucz"

Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 157, dostępnych 0
Liczba kondygnacji naziemnych 5
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc)
Komórki lokatorskie posiada - 17
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności
Udogodnienia internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne

Inwestycja Nowy Targówek Lokale Inwestycyjne* to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują dobrej alternatywy dla wynajmu mieszkań na czas studiów czy pierwszej pracy w Warszawie lub korzystających z drogich warszawskich hoteli. Niewielkie lokale inwestycyjne, jakie powstaną w ramach tego projektu, będą znakomitym rozwiązaniem dla studentów, przedsiębiorców i osób, które potrzebują małego lokum na co dzień. Każdy z oferowanych lokali inwestycyjnych będzie charakteryzował się znakomitą ergonomią przy niewielkim metrażu. W dwóch budynkach zaprojektowano 157 lokali inwestycyjnych o metrażach od 22,20 mkw. do 39,73 mkw. W obiektach powstaną również lokale usługowe, liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komfortowe i praktyczne stojaki na rowery. Osoby, które potrzebują nieco więcej przestrzeni do przechowywania, będą mogły nabyć również komórki lokatorskie.

*Lokal inwestycyjny stanowić będzie lokal o innym przeznaczeniu niż mieszkalny w budynku zakwaterowania turystycznego - hotelu, który to lokal będzie stanowić samodzielny lokal w rozumieniu ustawy o własności lokali.

Inwestycja Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne składa się z 2 budynków w których łącznie znajduje się 157 lokali mieszkalnych o powierzchni 24 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne pozostało w sprzedaży 0 mieszkań o powierzchni 24 metrów kwadratowych w cenie od 8 093 zł za metr kwadratowy.

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka. W odległości 300 metrów od inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rolanda. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego „ALKA" w odległości 600 m, Xlvi Liceum Ogólnokształcące Im. S. Czarnieckiego w odległości 600 m, Przedszkole Nr 16 w odległości 650 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m Laguna Medical Sp. z o.o., w odległości 350 m Deneka Jacek. Medycyna naturalna, w odległości 350 m Międzynarodowe Centrum Chirurgii Ręki. W okolicy znajdują się sklepy: Remonty Warszawa Marek Gadzicki w odległości 300 m, Pizzeria Da Grasso Warszawa Targówek Praga Północ w odległości 500 m, Delikatesy Centrum w odległości 500 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Calypso Fitness Club w odległości 500 m, Ośrodek Jeździecki PGR Bródno w odległości 700 m, Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych "Muszelka" w odległości 900 m.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. św. Wincentego 90B,
    03-531 Warszawa

+48 609...

Wiadomości o deweloperze