Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Nowy Targówek II - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Targówek Mieszkaniowy, ul. św Wincentego

ATAL S.A.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Nowy Targówek II zostały już sprzedane Zobacz inne oferty na Targówku Mieszkaniowym lub pozostałe inwestycje dewelopera ATAL S.A.

Opis inwestycji Nowy Targówek II

Nowy Targówek będzie nowoczesną i elegancką inwestycją, która powstaje na północny-wschód od centrum Warszawy, w dzielnicy Targówek. Osiedle znajdzie się w okolicy Wisły, co doda atrakcyjności lokalizacji, a także pozwoli mieszkańcom znaleźć miejsce do rodzinnych spacerów, joggingu czy odpoczynku. Osoby szukające inwestycji, której położenie ułatwi codzienną komunikację z centrum miasta, a jednocześnie zapewni dostęp do spokojnych terenów zielonych, z pewnością zakochają się w tym miejscu. Ogromne udogodnienie dla tej lokalizacji będzie stanowiła powstająca tu druga linia metra, którego stacja Targówek II znajdzie się zaledwie 5 minut drogi od osiedla.
Nowy Targówek II obejmuje jeden budynek, w którym zaprojektowano 130 mieszkań o rozkładach od 2 do 4 pokoi. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 37,91 mkw. aż po 108-metrowe apartamenty. Funkcjonalne i przestronne układy pozwolą na dowolną aranżację przestrzeni. W inwestycji zaplanowano 157 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Dostępne są miejsca pojedyncze, podwójne - dedykowane głównie rodzinom i współlokatorom, ogólnodostępne oraz dla jednośladów.

Inwestycja Nowy Targówek II składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 130 lokali mieszkalnych o powierzchni 91 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Nowy Targówek II są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek II pozostało w sprzedaży 0 mieszkań o powierzchni 91 metrów kwadratowych w cenie od 7 127 zł za metr kwadratowy.

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka. W odległości 400 metrów od inwestycji Nowy Targówek II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rolanda. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek II znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Xlvi Liceum Ogólnokształcące Im. S. Czarnieckiego w odległości 600 m, Przedszkole Nr 16 w odległości 600 m, Przedszkole nr 156 w odległości 650 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Laguna Medical Sp. z o.o., w odległości 400 m Międzynarodowe Centrum Chirurgii Ręki, w odległości 400 m Deneka Jacek. Medycyna naturalna. W okolicy znajdują się sklepy: Remonty Warszawa Marek Gadzicki w odległości 350 m, Pizzeria Da Grasso Warszawa Targówek Praga Północ w odległości 550 m, Lidl Polska Sklepy Spożywcze w odległości 550 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Calypso Fitness Club w odległości 500 m, Ośrodek Jeździecki PGR Bródno w odległości 700 m, Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych "Muszelka" w odległości 850 m.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. św. Wincentego 90B,
    03-531 Warszawa

+48 609...

Wiadomości o deweloperze