Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Centro Ursus - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien

ATAL S.A.
  • liczba ofert 2

  • ceny (netto) za m2 9 000 

  • powierzchnie 95 m2 - 131 m2

  • termin oddania 4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) 857 790 zł
Ceny za m2 (netto) 9 000 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 95 - 131 m2
Wysokość pomieszczeń 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych od 5 do 8
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Centro Ursus

Centro Ursus to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa ATAL w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej dzielnicy Ursus. Funkcjonalne i przestronne mieszkania zagwarantują lokatorom codzienny komfort życia, a atrakcyjna lokalizacja o rosnącym prestiżu – spokojną przestrzeń relaksu i wielkomiejskie wygody tuż pod ręką. Z dala od gwaru centrum Warszawy przyszli mieszkańcy odkryją malownicze zakątki i znakomicie rozwiniętą infrastrukturę okolicy, której rosnący prestiż przyciąga ludzi młodych, rodziny z dziećmi i każdego, kto pragnie odnaleźć swoje miejsce w stale tętniącej energią metropolii.

Położony w wyjątkowo korzystnej lokalizacji najnowszy projekt mieszkaniowy ATAL to inwestycja jednoetapowa. Centro Ursus w Warszawie stworzą dwa nowoczesne budynki o wysokości od 5 do 8 kondygnacji, kuszące kaskadowym układem ostatnich pięter. Łącznie powstanie 290 mieszkań o metrażach od ok. 32 do ponad 109 mkw. i 12 lokali biurowo-usługowych o powierzchni od ok. 34 do 131 mkw. Do mieszkań na ostatnich kondygnacjach będą przynależeć zachęcające do odpoczynku obszerne tarasy. Lokale mieszkalne na pozostałych piętrach zostaną wyposażone w funkcjonalne loggie, natomiast te na parterze będą miały ogródki.

Do dyspozycji mieszkańców powstanie podziemna hala garażowa na 306 miejsc postojowych (w tym 32 miejsca ECO z możliwością ładowania samochodów elektrycznych) . W budynkach znajdzie się ponadto 14 komórek lokatorskich, zlokalizowanych przy mieszkaniach, i aż 97 boksów na jednoślady. W trosce o codzienny komfort budynki zostaną wyposażone w windy. Obiekt i jego otoczenie, gdzie znajdzie się też 31 naziemnych miejsc parkingowych, oświetli energooszczędna instalacja. O poczucie bezpieczeństwa zadba całodobowy monitoring. Na dziedzińcu Centro Ursus zostaną nasadzone rośliny, które zachęcą do odpoczynku pośród kojącej zieleni. Będzie tu można zarówno przysiąść na jednej z wielu ławek, jak i udać się z dzieckiem na plac zabaw.

Inwestycja Centro Ursus składa się z 2 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni od 95 m2 do 131 m2. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Centro Ursus są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Centro Ursus pozostały w sprzedaży 2 lokale o powierzchni od 95 m2 do 131 m2 w cenie od 9 000 zł/m2.

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich. W odległości 50 metrów od inwestycji Centro Ursus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: POSAG 7 PANIEN 01. W najbliższej okolicy inwestycji Centro Ursus znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 2 Z Oddziałami Integracyjnymi W Zespole Szkół Publicznych Nr 1 w odległości 750 m, Akademia Sztuk Walki Michi w odległości 750 m, Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie w odległości 800 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m Diabetyk24.pl, w odległości 600 m Rehabilitacja Holistyczna Wioleta Szlachta-Syty, w odległości 600 m AEGROTUS FUND Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska. W okolicy znajdują się sklepy: Osteria Piemonte w odległości 450 m, Boot Square w odległości 500 m, Sunrise Sushi w odległości 600 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Oxygen Fitness & Wellness Club w odległości 400 m, Pływalnia Albatros w odległości 900 m, Park Hassów w odległości 1 000 m.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Centro Ursus są dostępne 2 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
A.U3 1 95,31 m2 Parter 857 790 zł
9 000 zł/m2
Zobacz
A.U2 1 131,26 m2 Parter 1 181 340 zł
9 000 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • al. Jerozolimskie 206,
    02-482 Warszawa

+48 607...

Wiadomości o deweloperze