Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Atal Marina Apartamenty IV - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Żerań, ul. Kowalczyka 3

ATAL S.A.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Atal Marina Apartamenty IV zostały już sprzedane Zobacz inne oferty na Żeraniu lub pozostałe inwestycje dewelopera ATAL S.A.

Opis inwestycji Atal Marina Apartamenty IV

Czwarty etap inwestycji powstaje przy ulicy Kowalczyka 3, naprzeciwko zakończonego pierwszego etapu. ATAL Marina Apartamenty IV składać się będzie z 4 budynków. Trzy z nich o układzie kaskadowym będą nawiązywać do poprzednich etapów, ostatni z budynków będzie jednokondygnacyjny. Architekci zaprojektowali 132 mieszkania o wygodnych układach od 1 do 4 pokoi. Powierzchnie od 33,50 do 112,49 mkw. pozwolą na dowolną aranżacje przestrzeni. Dla wygody przyszłych mieszkańców w IV etapie zaplanowano 147 miejsc postojowych w garażu podziemnym dla samochodów i 8 dla jednośladów oraz 20 miejsc ogólnodostępnych naziemnych. W tej części osiedla powstanie kolejnych 6 lokali usługowych o powierzchniach od 36,43 aż do 180,38 mkw.

Inwestycja ATAL Marina Apartamenty będzie charakteryzowała się elegancją i niepowtarzalnym stylem. Dobrze dobrana kolorystyka sprawi, że osiedle idealnie wkomponuje się w kameralny charakter okolicy. Posadzka tarasów i loggii będzie wykonana z okładziny drewnianej lub drewnopodobnej w naturalnym kolorze. Dzięki takiemu nieszablonowemu połączeniu barw, osiedle będzie posiadało swój własny, niepowtarzalny charakter. Lekkości obiektom nadadzą ażurowe, stalowe lub aluminiowe balustrady malowane proszkowo w ciemnoszarej tonacji. Wszystkie te detale uczynią ATAL Marina Apartamenty projektem jedynym w swoim rodzaju. Nowoczesny projekt architektoniczny sprawi, że osiedle będzie wyjątkowo funkcjonalne. Usytuowanie budynków dłuższymi bokami w kierunku wschodnim i zachodnim, zapewni maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Obiekty będą zwężać się kaskadowo ku górze, dzięki czemu większość apartamentów zostanie wyposażona w rozległe i funkcjonalne tarasy, które pozwolą na chwile wytchnienia po ciężkim dniu. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na kameralne zielone dziedzińce, które będą idealnym miejscem do odpoczynku. ATAL Marina Apartamenty zostanie wyposażona również w nowoczesny plac zabaw, na którym najmłodsi będą mogli spędzać beztroskie chwile. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Atal Marina Apartamenty IV składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 6 lokali użytkowych o powierzchni od 45 m2 do 64 m2. Budynek posiada do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Atal Marina Apartamenty IV są już oddane do użytku. Deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Atal Marina Apartamenty IV pozostało w sprzedaży 0 lokali o powierzchni od 45 m2 do 64 m2 w cenie od 6 900 zł/m2.

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 100 metrów od inwestycji Atal Marina Apartamenty IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KONWALIOWA 02. W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty IV znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Finansów w odległości 400 m, Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa nr 118 w odległości 550 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Konwaliowa. NZOZ. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, w odległości 700 m CENTRUM REHABILITACJI FIZJOKINEKT, w odległości 1 000 m Masaż - Warszawa. W okolicy znajdują się sklepy: Filia Urzędu Pocztowego Nr 91 w odległości 50 m, Zbyszko w odległości 50 m, Pogotowie komputerowe Warszawa w odległości 750 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:NEW AGE FITNESS w odległości 1 250 m, Park Kępa Potocka w odległości 2 000 m.

Inwestycja ATAL Marina Apartamenty jest położona w dogodnej lokalizacji, w szybko rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części bliskiej Białołęki. W niedalekiej odległości od osiedla mieszczą się sklepy, które pozwolą na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów. Przy ulicy Modlińskiej znajduje się Auchan oraz Kaufland, nieopodal zlokalizowany jest także Selgros oraz Lidl. Udając się w kierunku Marek, w krótkim czasie można dojechać do Centrum Handlowego Targówek oraz Parku Handlowego Targówek, gdzie mieści się między innymi sklep sieci IKEA. W pobliżu inwestycji zostanie również wybudowana Galeria Północna, gdzie znajdą się sklepy i butiki znanych marek. To nowoczesne centrum będzie również sprzyjać wypoczynkowi i rozrywce. Odwiedzający będą mogli skorzystać z ogólnodostępnego dachu z ogrodem, alejek spacerowych, a także placu zabaw dla dzieci. Posiadacze samochodów zatankują swoje pojazdy na pobliskiej stacji BP. Dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będą placówki edukacyjne położone w sąsiedztwie osiedla. W bliskiej odległości powstaje żłobek, nieopodal zlokalizowane są: Szkoła Podstawowa nr 118 oraz Gimnazjum nr 121.

Tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji bez wątpienia kusić będą miłośników spacerów oraz entuzjastów porannego joggingu. Łyk świeżego powietrza doskonale wpłynie na humor i samopoczucie. Natomiast amatorzy jazdy na rowerze skorzystają z licznych ścieżek rowerowych - rodzinna wycieczka malowniczymi trasami to świetna propozycja na spędzenie weekendowego popołudnia. Miłośników sportu ucieszą również położone niedaleko fitness cluby, basen, klub tenisowy, ścianka wspinaczkowa, a przede wszystkim wielofunkcyjny kompleks „Orlik”. Znajduje się tam boisko do koszykówki, siatkówki i boisko o trawiastej powierzchni do piłki nożnej.

Niewątpliwym atutem osiedla jest sąsiedztwo Kanału Żerańskiego. Miejsce to jest szczególnie popularne wśród osób uprawiających sporty wodne oraz lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Miłośnicy wędkarstwa bez mrugnięcia okiem wskazują Kanał Żerański jako najbardziej znane łowisko w Warszawie. Prowadzi on wprost do Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie znajdują się liczne porty, przystanie i kąpieliska. Można tam także wypożyczyć sprzęt wodny - kajaki, żaglówki, skutery czy narty wodne. Wśród windsurferów popularny jest Port Jachtowy Nieporęt a także Port Pilawka. Warte odwiedzenia są także kąpieliska w Rynii, a także w Zegrzu Południowym – tam z kolei organizowane są liczne kursy, między innymi motorowodne oraz żeglarstwa jachtowego.

Osiedle ATAL Marina Apartamenty jest bardzo dobrze skomunikowane. Lokatorzy będą mogli skorzystać z rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. Z przystanku przy ulicy Modlińskiej odjeżdża ponad 10 linii autobusowych (między innymi 518, 509) które dowiozą mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Szybko i wygodnie do centrum oraz poza miasto można również dojechać samochodem – ulicą Modlińską można dostać się do Mostu Północnego oraz do przebudowanego Mostu Grota-Roweckiego, które prowadzą na drugą stronę Wisły i stacji metra, a także do autostrady w kierunku Poznania. Mieszkańcy ATAL Marina Apartamenty, dzięki dogodnemu połączeniu, szybko dostaną się samochodem do Mazowieckiego Portu Lotniczego w Modlinie, a także łatwo przemieszczą się do drogi nr E67 w stronę Białegostoku i malowniczego Podlasia.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Czytaj więcej

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

a) profil PCV, okna ze szkłem termoizolacyjnym, zespolonym, b) na parterze rolety zewnętrzne.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania - drzwi z ościeżnicą metalową, posiadające odporność na włamanie minimum 2 klasy normy europejskiej ENV.

Balkony

a) posadzka z desek i legarów impregnowanych, b) spód płyty żelbetowej (podbitka) z desek impregnowanych, c) balustrady stalowe lub aluminiowe malowane proszkowo lub balustrady ze stali nierdzewnej, d) wypełnienie pionowe lub szkłem bezpiecznym.

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

Ściany zewnętrzne Konstrukcja: a) elementy monolityczne żelbetowe, b) bloczki silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach. Ocieplenie i wykończenie: a) metoda lekka – mokra systemowa z użyciem styropianu lub wełny mineralnej oraz cienkowarstwowego tynku mineralnego malowanego farbą silikonową lub akrylowego lub silikonowego, b) elewacja trójwarstwowa, wentylowana z zastosowaniem cegły klinkierowej, z dociepleniem wełną mineralną lub metoda lekka – mokra systemowa z użyciem styropianu i płytek ceramicznych, c) panele HPL na podkonstrukcji systemowej lub deski drewniane na ruszcie, z dociepleniem wełną mineralną lub styropianem. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne i działowe a) elementy monolityczne żelbetowe b) bloczki silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach c) tynki cementowo-wapienne lub gipsowe kat. IV jednokrotnie pomalowane na biało (oprócz WC i łazienki – ściany surowe).

Sufity

Tynki cementowo-wapienne lub gipsowe kat. IV jednokrotnie pomalowane na biało (oprócz WC i łazienki – sufity surowe).

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

Konglomerat marmurowy.

Instalacje

Instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu): a) kanalizacja – rury z tworzyw sztucznych zakończone: - w łazience: podejścia z tworzyw sztucznych do odbiorników, - w kuchni: podejście do zlewozmywaka o średnicy Ø50, b) woda zimna i ciepła: podejścia z tworzyw sztucznych do odbiorników w łazience i w kuchni zakończone zaślepką z tworzywa sztucznego, c) podejścia w kuchni i łazience nie zakuwane w ścianie. Instalacja elektryczna: gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo - prądowymi, a) instalacja oświetleniowa – punkty zakończone kostką, b) w kuchni dodatkowo puszka do kuchenki 400V, c) w mieszkaniach tablice podtynkowe, d) przy wejściu do lokalu przycisk dzwonkowy, e) w łazienkach instalacja prowadzona po ścianie, f) na balkonach i tarasach jeden punkt oświetleniowy oraz jedno gniazdo 230 V. Instalacja teletechniczna: a) min. 1 gniazdo internetowe RJ-45, b) min. 1 gniazdo telewizyjne RTV/SAT. Instalacja domofonowa - aparat naścienny typu domofon z możliwością montażu wideodomofonu we własnym zakresie przez lokatora.

Ogrzewanie

Ogrzewanie i ciepła woda: a) z sieci miejskiej, b) grzejniki płytowe, stalowe z głowicami termostatycznymi, c) w łazience grzejnik drabinkowy (bez montażu grzejnika).

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Kowalczyka 12A
    03-193 Warszawa,

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze