Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie

Atal Marina Apartamenty III - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Kowalczyka

ATAL S.A.
 • liczba ofert 7

 • ceny za m2 6 609  - 6 675 

 • powierzchnie 94 m2 - 110 m2

 • liczba pokoi 4

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 629 184 zł
Ceny za m2 6 609 - 6 675 zł
Powierzchnie mieszkań 94 - 110 m2
Liczba pokoi 4
Wysokość pomieszczeń 268 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 3
Liczba mieszkań wszystkich 254, dostępnych 7
Liczba kondygnacji naziemnych od 6 do 7
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada - 96
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2015 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Atal Marina Apartamenty III

Atal Marina Apartamenty III

ATAL Marina Apartamenty III
Trzeci etap, zlokalizowany bezpośrednio przy ATAL Marina Apartamenty II, obejmie 3 budynki, o sześciu i siedmiu kondygnacjach. ATAL Marina Apartamenty III zaoferuje 254 mieszkania. Przyszli mieszkańcy będą mieli szeroki wybór metraży, od kawalerek o powierzchni 33,39 mkw. aż do stumetrowych 4-pokojowych apartamentów. Mieszkania/lokale zostaną wyposażone w balkon, taras lub prywatny przydomowy ogródek. Niektóre z nich/lokale będą dwupiętrowe. Tak jak w poprzednim etapie, pod budynkiem zaplanowana garaż podziemny na 242 miejsca postojowe dla samochodów i 52 dla motocykli. Dodatkowo, na terenie osiedla powstaną miejsca postojowe naziemne – 95 dla samochodów i 16 dla motocykli. Oraz dodatkowe miejsca postojowe ogólnodostępne. W ATAL Marina Apartamenty III zaprojektowano także 14 lokali usługowych o metrażach od 29,43 do 61,67 mkw. III etap będzie spójny architektonicznie z poprzednim etapem.

Wygląd i funkcjonalność
Inwestycja ATAL Marina Apartamenty będzie charakteryzowała się elegancją i niepowtarzalnym stylem. Dobrze dobrana kolorystyka sprawi, że osiedle idealnie wkomponuje się w kameralny charakter okolicy. Posadzka tarasów i loggii będzie wykonana z okładziny drewnianej lub drewnopodobnej w naturalnym kolorze. Dzięki takiemu nieszablonowemu połączeniu barw, osiedle będzie posiadało swój własny, niepowtarzalny charakter. Lekkości obiektom nadadzą ażurowe, stalowe lub aluminiowe balustrady malowane proszkowo w ciemnoszarej tonacji. Wszystkie te detale uczynią ATAL Marina Apartamenty projektem jedynym w swoim rodzaju. Nowoczesny projekt architektoniczny sprawi, że osiedle będzie wyjątkowo funkcjonalne. Usytuowanie budynków dłuższymi bokami w kierunku wschodnim i zachodnim, zapewni maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Obiekty będą zwężać się kaskadowo ku górze, dzięki czemu większość apartamentów zostanie wyposażona w rozległe i funkcjonalne tarasy, które pozwolą na chwile wytchnienia po ciężkim dniu. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na kameralne zielone dziedzińce, które będą idealnym miejscem do odpoczynku. ATAL Marina Apartamenty zostanie wyposażona również w nowoczesny plac zabaw, na którym najmłodsi będą mogli spędzać beztroskie chwile. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Atal Marina Apartamenty III składa się z 3 budynków w których łącznie znajdują się 254 lokale mieszkalne o powierzchni od 94 do 110 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Atal Marina Apartamenty III są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Atal Marina Apartamenty III pozostało w sprzedaży 7 mieszkań o powierzchni od 94 do 110 metrów kwadratowych w cenie od 6 609 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 300 metrów od inwestycji Atal Marina Apartamenty III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KONWALIOWA 02. W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty III znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Finansów w odległości 650 m, Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie w odległości 650 m, Szkoła Podstawowa nr 118 w odległości 800 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Konwaliowa. NZOZ. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, w odległości 1 000 m CENTRUM REHABILITACJI FIZJOKINEKT, w odległości 1 000 m Fresh24.pl Supermarket internetowy. W okolicy znajdują się sklepy: Filia Urzędu Pocztowego Nr 91 w odległości 250 m, Zbyszko w odległości 300 m, Spiżarnia w odległości 950 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:NEW AGE FITNESS w odległości 1 450 m.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Atal Marina Apartamenty III jest dostępnych 7 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A.06.03 4 94,28 m2 6 629 184 zł
6 673 zł/m2
1% Zobacz
C.04.06 4 109,94 m2 4 726 678 zł
6 609 zł/m2
Zobacz
B.06.03 4 98,89 m2 6 656 723 zł
6 640 zł/m2
Zobacz
A.04.03 4 97,92 m2 4 653 664 zł
6 675 zł/m2
Zobacz
A.06.11 4 96,17 m2 6 637 893 zł
6 652 zł/m2
Zobacz
C.05.04 4 109,93 m2 5 730 252 zł
6 642 zł/m2
Zobacz
A.03.03 4 101,72 m2 3 677 188 zł
6 657 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Kowalczyka 12A
  03-193 Warszawa,

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze