Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Atal Marina Apartamenty II - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Żerań, ul. Kowalczyka

ATAL S.A.
  • liczba ofert 3

  • ceny (netto) za m2 6 900 

  • powierzchnie 117 m2 - 179 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) 810 336 zł
Ceny za m2 (netto) 6 900 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 117 - 179 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 3
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych od 6 do 8
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (323 miejsca)
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2015 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności 100%
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Atal Marina Apartamenty II

Atal Marina Apartamenty II

ATAL Marina Apartamenty II to kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki. To doskonała propozycja dla aktywnych osób, które cenią wysoki standard. ATAL Marina Apartamenty II jest drugim etapem kameralnej inwestycji. Pierwszy został już zakończony, a wszystkie mieszkania szybko znalazły nabywców.

ATAL Marina Apartamenty II składać się będzie z trzech nowoczesnych budynków posiadających odpowiednio pięć, sześć i siedem pięter. W inwestycji zaprojektowano 219 mieszkań o metrażach od 34,36 do 124,8 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Każdy z lokali zostanie wyposażony w balkon, taras lub ogródek. Tak szeroka oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W kondygnacji podziemnej i na parterze powstaną garaże na 319 samochodów i 43 motocykli. Dla wygody mieszkańców w inwestycji znajdzie się 25 lokali handlowo – usługowych. Dzięki temu, załatwienie codziennych obowiązków będzie dużo łatwiejsze. Atal Marina Apartamenty II będzie charakteryzowała się niepowtarzalnym stylem. Szare ściany elewacji. uzupełnione zostaną o drewniane elementy oraz balustrady w ciemnoszarej tonacji. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na zielone dziedzińce, gdzie powstanie plac zabaw dla najmłodszych. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Podane ceny lokali użytkowych są cenami netto.

Inwestycja Atal Marina Apartamenty II składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni od 117 m2 do 179 m2. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Atal Marina Apartamenty II są już oddane do użytku. Deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Atal Marina Apartamenty II pozostały w sprzedaży 3 lokale o powierzchni od 117 m2 do 179 m2 w cenie od 6 900 zł/m2.

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 350 metrów od inwestycji Atal Marina Apartamenty II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KONWALIOWA 02. W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Finansów w odległości 650 m, Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie w odległości 700 m, Szkoła Podstawowa nr 118 w odległości 850 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Konwaliowa. NZOZ. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, w odległości 950 m Fresh24.pl Supermarket internetowy, w odległości 1 000 m CENTRUM REHABILITACJI FIZJOKINEKT. W okolicy znajdują się sklepy: Filia Urzędu Pocztowego Nr 91 w odległości 300 m, Zbyszko w odległości 350 m, Spiżarnia w odległości 950 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:NEW AGE FITNESS w odległości 1 450 m.

ATAL Marina Apartamenty II powstaje w szybko rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części bliskiej Białołęki. Położone w niedalekiej odległości sklepy Auchan, Kaufland oraz Lidl, pozwolą na szybkie i kompleksowe zakupy. Udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będą placówki edukacyjne zlokalizowane w sąsiedztwie osiedla. Tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji bez wątpienia zainteresują miłośników spacerów oraz entuzjastów porannego joggingu. Natomiast amatorzy jazdy na rowerze skorzystają z licznych ścieżek rowerowych – specjalnie dla nich, na terenie osiedla powstanie 259 miejsc dla rowerów. Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo Kanału Żerańskiego. Prowadzi on wprost do Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie znajdują się liczne porty, przystanie i kąpieliska. ATAL Marina Apartamenty II jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami stolicy. Autobusy odjeżdżające z przystanku przy ulicy Modlińskiej dowiozą mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Szybko można dojechać samochodem do Mostu Północnego, prowadzącego na drugą stronę Wisły.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Atal Marina Apartamenty II są dostępne 3 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
U3 1 145,35 m2 Parter 1 002 915 zł
6 900 zł/m2
Zobacz
U5 1 179,04 m2 Parter 1 235 376 zł
6 900 zł/m2
Zobacz
U4 1 117,44 m2 Parter 810 336 zł
6 900 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
  • ul. Kowalczyka 12a
    Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze