Stoisko dewelopera APM Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Apartamenty Nowe Bemowo - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Górce, ul. Pełczyńskiego

APM Development Sp. z o.o.
  • liczba ofert 2

  • ceny (netto) za m2 9 225 

  • powierzchnie 128 m2 - 221 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) 1 183 568 zł
Ceny za m2 (netto) 9 225 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 128 - 221 m2
Wysokość pomieszczeń 265 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich 7, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo

Pierwsza łopata na placu budowy nowoczesnej inwestycji na Bemowie została wbita. Przy ul. Pełczyńskiego wznosi się Osiedle Apartamenty Nowe Bemowo.

Ukształtowana zabudowa dzielnicy zapewnia miejski charakter Osiedla, a rozwijająca się infrastruktura okolicy niesie za sobą liczne udogodnienia dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków wkomponowane w zagospodarowane otoczenie pozwolą na nowo odkryć charakter warszawskiego Bemowa.

Budowa Apartamentów Nowe Bemowo odbędzie się w dwóch etapach. Na parterze zjadą się lokale usługowe, które zapewnią rozwój Osiedla w jego własnej przestrzeni. Między budynkami Osiedla zaprojektowaliśmy patio do użytku przyszłych mieszkańców, na którym znajdą się również ogródki przynależne do lokali gastronomicznych, dzięki czemu latem to miejsce będzie tętniło życiem.

Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 7 lokali użytkowych o powierzchni od 128 m2 do 221 m2. Budynek posiada do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo są już oddane do użytku. Deweloper APM Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo pozostały w sprzedaży 2 lokale o powierzchni od 128 m2 do 221 m2 w cenie od 9 225 zł/m2.

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kazubów. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: British School Szkoła Języka Angielskiego w odległości 350 m, Klub Malucha "BEMUŚ" w odległości 350 m, Przedszkole Nr 63 w odległości 400 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Gabinet Stomatologiczny Dent-SM, w odległości 150 m Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji - Palabra, w odległości 200 m Gabinet Stomatologiczny dr Agnieszka Szcześniak-Topór. W okolicy znajdują się sklepy: Supersam w odległości 100 m, Sensi Sushi. Dostawy do domu i biura w odległości 200 m, Restauracja La Fiaccola w odległości 200 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Boisko Piłkarskie w odległości 300 m, Aleja Sportów Miejskich w odległości 300 m, Fitness Klub ZDROFIT Bemowo w odległości 550 m.

W projektowaniu Osiedli niezwykle ważne jest ich usytuowanie na mapie Warszawy. Kierując się potrzebami naszych Klientów postanowiliśmy zrealizować nowy projekt na Bemowie.

Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo sprosta wszystkim wymaganiom, bowiem położona jest w sąsiedztwie wielu centrów handlowych, m. in. Tesco, Wola Park, Decathlon, rekreacyjnych i sportowych. Wokół Osiedla znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół. W pobliżu położony jest również Park Górczewska.

Dodatkowo, dzięki gęstej siatce ulic bez problemu dotrą stąd Państwo w każdy zakątek stolicy. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, z których można dotrzeć do wszystkich dzielnic Warszawy. Nieopodal Osiedla zaplanowano stacje II linii Metra, które pozwoli ominąć codzienne korki w drodze do pracy i szkoły.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo są dostępne 2 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
U2 1 128,30 m2 Parter 1 183 568 zł
9 225 zł/m2
Zobacz
U3 1 220,59 m2 Parter 2 034 943 zł
9 225 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
APM Development Sp. z o.o.

APM Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Bartycka 63a lok 25
    Warszawa

+48 22 ...

+48 22 ...