Stoisko dewelopera APM Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Apartamenty Nowe Bemowo - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Górce, ul. Pełczyńskiego

APM Development Sp. z o.o.
  • liczba ofert 6

  • powierzchnie 92 m2 - 103 m2

  • liczba pokoi 4 - 5

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 92 - 103 m2
Liczba pokoi 4 - 5
Wysokość pomieszczeń 265 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 125, dostępnych 6
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo

Pierwsza łopata na placu budowy nowoczesnej inwestycji na Bemowie została wbita. Przy ul. Pełczyńskiego wznosi się Osiedle Apartamenty Nowe Bemowo.

Ukształtowana zabudowa dzielnicy zapewnia miejski charakter Osiedla, a rozwijająca się infrastruktura okolicy niesie za sobą liczne udogodnienia dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków wkomponowane w zagospodarowane otoczenie pozwolą na nowo odkryć charakter warszawskiego Bemowa.

Apartamenty Nowe Bemowo to projekt w zasięgu ręki dla wszystkich tych, którzy myślą o zakupie mieszkania. Miejsce dla siebie znajdą tu osoby, które uważają, ze nadszedł moment zakupu swojego pierwszego „M”. Przyszli i obecni studenci Wojskowej Akademii Technicznej znajdą idealne lokum nieopodal swojej uczelni. Ten projekt idealnie sprawdzi się również jako inwestycja oszczędności, ponieważ położenie Osiedla zapewnia szybki najem wykończonych mieszkań. Rodziny, które poszukują większych powierzchni, także odnajdą tu lokale odpowiadające im potrzebom.

Budowa Apartamentów Nowe Bemowo odbędzie się w dwóch etapach. Na parterze zjadą się lokale usługowe, które zapewnią rozwój Osiedla w jego własnej przestrzeni. Między budynkami Osiedla zaprojektowaliśmy patio do użytku przyszłych mieszkańców, na którym znajdą się również ogródki przynależne do lokali gastronomicznych, dzięki czemu latem to miejsce będzie tętniło życiem.

W pierwszym sześciopiętrowym budynku znajdzie się 125 mieszkań. Przestrzeń stwarzająca ogromne możliwości pozwoliła nam zadbać o potrzeby wszystkich Klientów, dlatego w inwestycji znajdą się mieszkania jednopokojowe o powierzchni niespełna 34 m kw., dwupokojowe o powierzchni od 44 do 55 m kw., a także trzypokojowe w metrażu od 48 do 72 m kw. Dla sprostania wymaganiom większych rodzin zaprojektowaliśmy mieszkania cztero- i pięciopokojowe o powierzchni nawet 100 m kw. Wszystkie lokale będą dostępne z balkonami, tarasami lub ogródkami. W każdym z mieszkań znajdą się pokoje dzienne z aneksami kuchennymi, sypialnie i łazienki. W holach wygospodarowaliśmy przestrzeń na zabudowę garderobianą.

Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 125 lokali mieszkalnych o powierzchni od 92 do 103 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper APM Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo pozostało w sprzedaży 6 mieszkań o powierzchni od 92 do 103 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. W odległości 250 metrów od inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kazubów. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha "BEMUŚ" w odległości 350 m, British School Szkoła Języka Angielskiego w odległości 350 m, Przedszkole Nr 63 w odległości 400 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Gabinet Stomatologiczny Dent-SM, w odległości 200 m Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji - Palabra, w odległości 200 m Gabinet Stomatologiczny dr Agnieszka Szcześniak-Topór. W okolicy znajdują się sklepy: Supersam w odległości 100 m, Sensi Sushi. Dostawy do domu i biura w odległości 200 m, Restauracja La Fiaccola w odległości 200 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Aleja Sportów Miejskich w odległości 300 m, Boisko Piłkarskie w odległości 350 m, Fitness Klub ZDROFIT Bemowo w odległości 500 m.

W projektowaniu Osiedli niezwykle ważne jest ich usytuowanie na mapie Warszawy. Kierując się potrzebami naszych Klientów postanowiliśmy zrealizować nowy projekt na Bemowie.

Inwestycja Apartamenty Nowe Bemowo sprosta wszystkim wymaganiom, bowiem położona jest w sąsiedztwie wielu centrów handlowych, m. in. Tesco, Wola Park, Decathlon, rekreacyjnych i sportowych. Wokół Osiedla znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół. W pobliżu położony jest również Park Górczewska.

Dodatkowo, dzięki gęstej siatce ulic bez problemu dotrą stąd Państwo w każdy zakątek stolicy. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, z których można dotrzeć do wszystkich dzielnic Warszawy. Nieopodal Osiedla zaplanowano stacje II linii Metra, które pozwoli ominąć codzienne korki w drodze do pracy i szkoły.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowe Bemowo jest dostępnych 6 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A10 5 103,36 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
A19 5 103,36 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
C94 5 96,65 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
A28 5 103,36 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
C86 5 96,66 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
A37 4 91,79 m2 5 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
APM Development Sp. z o.o.

APM Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Bartycka 63a lok 25
    Warszawa

+48 22 ...

+48 22 ...