Stoisko dewelopera AMP

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie

Wrzesińska 12 - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Wrzesińska 12

AMP
 • liczba ofert 2

 • ceny za m2 17 300  - 31 227 

 • powierzchnie 55 m2 - 80 m2

 • liczba pokoi 2 - 3

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 952 997 zł
Ceny za m2 17 300 - 31 227 zł
Powierzchnie mieszkań 55 - 80 m2
Liczba pokoi 2 - 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski, Standard deweloperski podwyższony, Wykończenie pod klucz

Istnieje możliwość wykończenia apartamentów pod klucz, na podstawie projektu wykończenia.

Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 43, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych od 1 do 9
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)
Komórki lokatorskie posiada - 1, Możliwość zakupu komórki lokatorskiej.
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2014 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, basen, boisko, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda park, las, rzeka, rezerwat przyrody
Opis płatności budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. budowa jest zakończona. przekazanie mieszkania następuje po płatności 100%. współpracujemy z doradcami kredytowymi. po wyborze mieszkania nasz doradca skontaktuje się i sprawdzi zdolność kredytową bez opłat!
Warunki rezerwacji klienci chcący zarezerwować mieszkanie po podpisaniu umowy rezerwacyjnej wpłacają kaucję w wysokości 35 000. kaucja jest zwracana w przypadku nie otrzymania pozytywnej oceny kredytowej przez banki. zapraszamy do kontaktu - istnieje możliwość obejrzenia wszystkich dostępnych lokali, również w weekendy.
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu od 3 do 6 zł za m2
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Wrzesińska 12

Wrzesińska 12

Inwestycja przy ul. Wrzesińskiej 12 jest unikalna na warszawskim rynku nieruchomości. Budynek zaprojektowała pracowania jednego z najsłynniejszych polskich architektów – Bogdana Kulczyńskiego, która znana jest z wielu nagradzanych projektów, jak na przykład „Centrum Olimpijskie” w Warszawie. Oprócz tego budynek charakteryzuje się najlepszymi światowymi standardami technicznymi. Cegła klinkierowa, którą pokryta jest elewacja budynku oraz hol wejściowy nawiązuje do fabryczno-portowego klimatu Starej Pragi. Na dwóch ostatnich kondygnacjach przewidziano dwupiętrowe apartamenty penthouse z dużymi tarasmi. Budynek przypomina nowoczesne lofty. Znaczna wysokość pomieszczeń na 2,75 metra oraz duże przeszklenie dadzą mieszkańcom poczucie komfortu oraz możliwość doświadczenia najlepszych cech prężnie rozwijającej się dzielnicy. Na atrakcyjność mieszkań w inwestycji wpływa również fakt, że budynek wybudowany został na działce będącej własnością hipotecznią a nie w użytkowaniu wieczystym.

Inwestycja Wrzesińska 12 składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 43 lokale mieszkalne o powierzchni od 55 do 80 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Wrzesińska 12 są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper AMP przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wrzesińska 12 pozostały w sprzedaży 2 mieszkania o powierzchni od 55 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 17 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra. W odległości 100 metrów od inwestycji Wrzesińska 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Sierakowskiego. W najbliższej okolicy inwestycji Wrzesińska 12 znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum Sportowe nr 57 im. Królowej Jadwigi w odległości 150 m, Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Północ m.st. Warszawy w odległości 150 m, The English Cocktail Firma Szkoleniowa w odległości 200 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Apteka Zdrowie, w odległości 150 m Centrum Medyczne VITA-MEDICA, w odległości 150 m HERBATY ŚWIATA. W okolicy znajdują się sklepy: Porto Praga. Restauracja w odległości 100 m, Prawy Brzeg w odległości 100 m, Centrum Zarządzania Światem w odległości 100 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Fitness Club S4 - Warszawa Praga w odległości 400 m, Wars Warszawski Klub Sportowy Głuchych w odległości 400 m, Park Praski im. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego w odległości 600 m.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Wrzesińska 12

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Wrzesińska 12 są dostępne 2 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
M37 3 80,00 m2 7 zapytaj o cenęZobacz
M12__ 2 55,00 m2 2 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

Dach zielony

Elewacja

Cegła klinkierowa

Stolarka okienna

Okna drewniane trzyszybowe o podwyższonych parametrach akustycznych oraz termoizolacyjnych.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi antywłamaniowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej.

Balkony

Balkony wykończone deskami kompozytowymi, zapewniającymi bezobsługową eksploatacją.

Posadzka

Posadzka kamienna z granitu w cześciach wspólnych.

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

Stal nierdzewna

Parapety wewnętrzne

Kamienne - marmur BIANCO CARRARA

Instalacje

- 2 x światłowód w każdym mieszkaniu - antena telewizji zbiorczej (naziemna TV+ Radio oraz Satelitarna Astra + HotBird) - telewizja kablowa - kamery CCTV - instalacja telefoniczna - instalacja sieci komputerowej

Ogrzewanie

Ogrzewanie z sieci miejskiej - najlepsze możliwe rozwiązanie.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna oraz na życzenie klimatyzacja

Wyposażenie łazienki

Przyłącza wodno kanalizacyjne w pomieszczeniach sanitarnych przystosowane są do montażu wanny. Istnieje możliwość przebudowy tak aby w łazience otrzymać np. odpływ liniowy - możliwość instalacji kabiny bez brodzika.

Wyposażenie kuchni

W kuchni we wszystkich apartamentach przewidziano możliwość montażu zmywarki.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
AMP

AMP

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży w budynku Wrzesińska 12 - po umówieniu się.
 • Wrzesinska 12
  Warszawa

+48 22 ...

+48 728...

 • Biuro Sprzedaży Sarmacka 5G (AMP) (po umówieniu się)
 • Biuro sprzedaży w Wilanowie obsługuje również inwestycję Wrzesińska 12. Biuro czynne po umówieniu się, 7 dni w tygodniu.

+48 728...