Nowe lokale użytkowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Hala targowa mazowieckie - Nowy Dwór Mazowiecki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Nowym Dworze Mazowieckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Nowym Dworze Mazowieckim

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

W Nowym Dworze Mazowieckim aktualnie jest na sprzedaż 17 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Nowym Dworze Mazowieckim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Nowym Dworze Mazowieckim

W Nowym Dworze Mazowieckim mamy 17 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 89,00 do 125,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Nowym Dworze Mazowieckim wynoszą od 4 500 zł do 5 150 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Nowym Dworze Mazowieckim kosztuje 460 101 zł.

Podobne lokalizacje