Nowe lokale użytkowe w Piastowie

Hala targowa mazowieckie - Piastów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Piastowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Piastowie

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą.

W Piastowie aktualnie jest na sprzedaż 53 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 53 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Piastowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 37,00 do 93,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 18 mieszkań 2-pokojowych,
  • 9 mieszkań 3-pokojowych,
  • 16 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Piastowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Piastowie wynoszą od 6 031 zł do 6 165 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Piastowie kosztuje 451 000 zł.

Ceny domów w Piastowie

W Piastowie mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni 75,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Piastowie wynoszą od 6 031 zł do 6 165 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Piastowie kosztuje 451 000 zł.

Podobne lokalizacje