Nowe lokale użytkowe w Blizne Łaszczyńskiego

Hala targowa Mazowieckie - Blizne Łaszczyńskiego

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Blizne Łaszczyńskiego. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Blizne Łaszczyńskiego

Blizne Łaszczyńskiego, miejscowość bardzo atrakcyjna lokalizacyjnie, położona tuż przy granicy Warszawy. Sąsiaduje z dzielnicą Bemowo od strony północnej, wschodniej i południowej. Od zachodu graniczy z wsiami Blizne Jasińskiego, Lubiczów i Szeligi. Liczne przystanki ZTM i przejeżdżające tędy autobusy linii 714, 719 i 729 (I strefa bilet miejski) dojeżdżające do pętli na ul. Górczewskiej, świetnie komunikują obszar z resztą Warszawy. Zabudowania znajdują się w sąsiedztwie trasy S8, która zapewnia błyskawiczny dojazd nie tylko z odległych dzielnic, ale i sąsiednich miast. W pobliżu sklepy spożywcze, fryzjer, przedszkole, market Tesco, Media Markt, Biedronka i Lidl. Duża liczba zabudowań jednorodzinnych sprawia, że okolica ma kameralny charakter.

W Blizne Łaszczyńskiego aktualnie jest na sprzedaż 23 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Blizne Łaszczyńskiego mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 45,00 do 107,00 m2, w tym:

  • 9 mieszkań 2-pokojowych,
  • 13 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Blizne Łaszczyńskiego

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Blizne Łaszczyńskiego wynoszą od 8 045 zł do 9 410 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Blizne Łaszczyńskiego kosztuje 407 559 zł.

W Blizne Łaszczyńskiego nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje