Nowe lokale użytkowe w Łomiankach

Hala targowa Mazowieckie - Łomianki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Łomiankach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Łomiankach

Łomianki to młode, niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 8 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki Park. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

W Łomiankach aktualnie jest na sprzedaż 31 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 15 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Łomiankach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 92,00 do 141,00 m2, w tym:

  • 10 mieszkań 3-pokojowych,
  • 10 mieszkań 4-pokojowych,
  • 4 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Łomiankach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Łomiankach wynoszą od 4 356 zł do 5 336 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Łomiankach kosztuje 402 300 zł.

Ceny domów w Łomiankach

W Łomiankach mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni 79,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Łomiankach wynoszą 5 329 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Łomiankach kosztuje 421 000 zł.

Polecane lokale użytkowe w Łomiankach

Podobne lokalizacje