Nowe lokale użytkowe w Ożarowie Mazowieckim

Hala targowa mazowieckie - Ożarów Mazowiecki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Ożarowie Mazowieckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ożarowie Mazowieckim

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną, zaś największym kompleksem handlowym jest Galeria Ożarów.

W Ożarowie Mazowieckim aktualnie jest na sprzedaż 332 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich, z których 21 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Ożarowie Mazowieckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 36,00 do 98,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 1-pokojowych,
  • 152 mieszkania 2-pokojowych,
  • 103 mieszkania 3-pokojowych,
  • 46 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych,
  • 6 mieszkań 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Ożarowie Mazowieckim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Ożarowie Mazowieckim wynoszą od 5 400 zł do 6 175 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim kosztuje 215 400 zł.

Ceny domów w Ożarowie Mazowieckim

W Ożarowie Mazowieckim mamy 18 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 123,00 do 181,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Ożarowie Mazowieckim wynoszą 4 467 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Ożarowie Mazowieckim kosztuje 549 000 zł.

Aktualnie w w Ożarowie Mazowieckim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje