Nowe lokale użytkowe w Piasecznie

Hala targowa mazowieckie - Piaseczno

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Piasecznie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Piasecznie

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

W Piasecznie aktualnie jest na sprzedaż 209 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 15 inwestycjach deweloperskich, z których 84 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Piasecznie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 296,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 74 mieszkania 2-pokojowych,
  • 64 mieszkania 3-pokojowych,
  • 30 mieszkań 4-pokojowych,
  • 4 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Piasecznie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Piasecznie wynoszą od 5 495 zł do 9 078 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Piasecznie kosztuje 203 310 zł.

Ceny domów w Piasecznie

W Piasecznie mamy 20 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 63,00 do 115,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Piasecznie wynoszą od 4 913 zł do 6 350 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Piasecznie kosztuje 389 000 zł.

Aktualnie w w Piasecznie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane lokale użytkowe w Piasecznie

Podobne lokalizacje