Nowe lokale użytkowe w Ząbkach

Hala targowa Mazowieckie - Ząbki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Ząbkach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ząbkach

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

W Ząbkach aktualnie jest na sprzedaż 578 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 14 inwestycjach deweloperskich, z których 101 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

93 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Ząbkach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 88,00 m2, w tym:

  • 46 mieszkań 1-pokojowych,
  • 205 mieszkań 2-pokojowych,
  • 251 mieszkań 3-pokojowych,
  • 52 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Ząbkach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Ząbkach wynoszą od 4 900 zł do 8 240 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Ząbkach kosztuje 162 480 zł.

Ceny domów w Ząbkach

W Ząbkach mamy 22 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 75,00 do 142,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Ząbkach wynoszą od 5 215 zł do 6 400 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Ząbkach kosztuje 473 193 zł.

Aktualnie w w Ząbkach deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe w Ząbkach

Podobne lokalizacje