Nowe lokale użytkowe w Górze Kalwarii

Hala targowa mazowieckie - Góra Kalwaria

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Górze Kalwarii. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje O Górze Kalwarii

Góra Kalwaria to miasto województwa mazowieckiego, położone nad Wisłą, w odległości 34 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni liczącej prawie 14 km2 zamieszkuje ponad 11 tys. osób. Zabytkowy układ urbanistyczny miasta oparty jest na planie krzyża łacińskiego, a zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne i wielorodzinne, kamienice oraz niskie bloki. Do obiektów zabytkowych należą budynki klasycystyczne: Ratusz oraz Remiza strażacka. W mieście zlokalizowanych jest kilka większych zakładów produkcyjnych oraz wiele małych firm zajmujących się handlem lub usługami. Na bazę turystyczną składają się m.in. hotele, restauracje, muzeum etnograficzne, kino i obiekty sportowe, jak Stadion Miejski czy Zespół Basenowo-Rekreacyjny.

W Górze Kalwarii aktualnie jest na sprzedaż 16 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 11 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Górze Kalwarii mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 63,00 do 129,00 m2, w tym:

  • 12 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Górze Kalwarii

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Górze Kalwarii wynoszą od 3 336 zł do 5 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Górze Kalwarii kosztuje 327 600 zł.

Ceny domów w Górze Kalwarii

W Górze Kalwarii mamy 1 inwestycję deweloperską z domami o powierzchni 149,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Górze Kalwarii wynoszą 3 291 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Górze Kalwarii kosztuje 490 000 zł.

Podobne lokalizacje