Nowe lokale użytkowe w powiecie Wołomińskim

Hala targowa Mazowieckie - Wołomiński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Wołomińskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Wołomińskim

Powiat wołomiński położony jest na północny wschód od Warszawy i należy do najbardziej zaludnionych powiatów województwa mazowieckiego. Obszar o powierzchni ok. 955 km2 zamieszkują ponad 222 tys. osób, a przeważającą część terenu stanowią grunty rolne i kompleksy leśne. Do powiatu należy 5 gmin wiejskich, zaś miasta: Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin i Tłuszcz usytuowane są wśród zielonych, zacisznych okolic. Zabudowę mieszkalną miast stanowią niskie budynki jedno- i wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Ząbki to miasto-ogród z zabytkowymi willami, zaś w Markach znajduje się unikatowa architektura postindustrialna. W Markach zlokalizowane są też duże zakłady produkcyjne, zaś na pozostałym obszarze – cegielnie. W obrębie powiatu znajdują się rezerwaty: Horowe Bagno i Grabicz oraz kąpielisko Glinianki. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Najważniejsza arteria to droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

W powiecie Wołomińskim aktualnie jest na sprzedaż 834 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 28 inwestycjach deweloperskich, z których 226 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

105 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Wołomińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 127,00 m2, w tym:

  • 46 mieszkań 1-pokojowych,
  • 307 mieszkań 2-pokojowych,
  • 351 mieszkań 3-pokojowych,
  • 73 mieszkania 4-pokojowych,
  • 10 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Wołomińskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Wołomińskim wynoszą od 2 844 zł do 8 240 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Wołomińskim kosztuje 162 480 zł.

Ceny domów w powiecie Wołomińskim

W powiecie Wołomińskim mamy 45 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 75,00 do 150,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Wołomińskim wynoszą od 3 230 zł do 6 400 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Wołomińskim kosztuje 350 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Wołomińskim deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe w powiecie Wołomińskim

Lokale użytkowe w powiecie Wołomińskim

Podobne lokalizacje