Nowe lokale użytkowe w powiecie przasnyskim

Hala targowa mazowieckie - przasnyski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie przasnyskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie przasnyskim

Powiat przasnyski jest częścią województwa mazowieckiego, która powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Stanowią go: gmina miejska Przasnysz, gmina miejsko-wiejska Chorzele, gminy wiejskie: Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała, Przasnysz oraz miasta Przasnysz i Chorzele. Ziemia przasnyska znajduje się w obszarze nazywanym "Zielone Płuca Polski". Jego ideą jest integracja ochrony środowiska z rozwojem gospodarczym i postępem cywilizacyjnym, czyli zasada zrównoważonego rozwoju.

W powiecie przasnyskim aktualnie jest na sprzedaż 73 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie przasnyskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 100,00 m2, w tym:

  • 38 mieszkań 2-pokojowych,
  • 25 mieszkań 3-pokojowych,
  • 9 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie przasnyskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie przasnyskim wynoszą od 4 060 zł do 4 391 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie przasnyskim kosztuje 166 000 zł.

W powiecie przasnyskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie przasnyskim

Podobne lokalizacje