Nowe lokale użytkowe w powiecie pruszkowskim

Hala targowa mazowieckie - pruszkowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie pruszkowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie pruszkowskim

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

W powiecie pruszkowskim aktualnie jest na sprzedaż 435 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 20 inwestycjach deweloperskich, z których 118 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie pruszkowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 115,00 m2, w tym:

  • 17 mieszkań 1-pokojowych,
  • 110 mieszkań 2-pokojowych,
  • 140 mieszkań 3-pokojowych,
  • 74 mieszkania 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie pruszkowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie pruszkowskim wynoszą od 5 100 zł do 7 816 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie pruszkowskim kosztuje 204 672 zł.

Ceny domów w powiecie pruszkowskim

W powiecie pruszkowskim mamy 78 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 63,00 do 162,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie pruszkowskim wynoszą od 3 886 zł do 6 550 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie pruszkowskim kosztuje 389 000 zł.

Aktualnie w w powiecie pruszkowskim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe w powiecie pruszkowskim

Lokale użytkowe w powiecie pruszkowskim

Podobne lokalizacje