Nowe lokale użytkowe w powiecie piaseczyńskim

Hala targowa mazowieckie - piaseczyński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie piaseczyńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie piaseczyńskim

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

W powiecie piaseczyńskim aktualnie jest na sprzedaż 768 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 46 inwestycjach deweloperskich, z których 205 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie piaseczyńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 344,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 173 mieszkania 2-pokojowych,
  • 224 mieszkania 3-pokojowych,
  • 80 mieszkań 4-pokojowych,
  • 6 mieszkań 5-pokojowych,
  • 17 mieszkań 6-pokojowych,
  • 9 mieszkań 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie piaseczyńskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie piaseczyńskim wynoszą od 3 336 zł do 9 078 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie piaseczyńskim kosztuje 203 310 zł.

Ceny domów w powiecie piaseczyńskim

W powiecie piaseczyńskim mamy 241 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 63,00 do 292,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie piaseczyńskim wynoszą od 2 957 zł do 7 500 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie piaseczyńskim kosztuje 363 000 zł.

Aktualnie w w powiecie piaseczyńskim deweloperzy przygotowali 7 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe w powiecie piaseczyńskim

Lokale użytkowe w powiecie piaseczyńskim

Podobne lokalizacje