Nowe lokale użytkowe w powiecie nowodworskim

Hala targowa mazowieckie - nowodworski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie nowodworskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie nowodworskim

Powiat nowodworski położony jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar ok. 692 km2. W obrębie powiatu znajdują się: miasto Nowy Dwór Mazowiecki, gminy miejsko-wiejskie: Nasielsk i Zakroczym oraz wsie: Czosnów, Leocin i Pomiechówek. Powiat słynie jako ośrodek turystyczno-wypoczynkowy, a 61% jego terenu stanowią rezerwaty i obszary chronionego krajobrazu, jak: Kampinoski Park Narodowy, Zakole Zakroczymskie, Wikliny Wiślane czy Wyspy Smoszewskie. Miejscami o wyjątkowych walorach pejzażowych są doliny Wisły, Narwi i Wkry oraz Jezioro Błędowskie, a także liczne jary i wąwozy, m.in. Wilczy Jar czy Wąwóz Mochta. Do najciekawszych zabytków należą: Twierdza Modlin oraz Góra Zamkowa w Zakroczymiu. Centrami przemysłowymi oraz handlowo-usługowymi są Nowy Dwór Mazowiecki i Nasielsk. Na zabudowę mieszkaniową rejonu składają się domy jednorodzinne oraz niskie bloki. Dogodną komunikację z Warszawą zapewniają drogi krajowe: nr 7 i nr 62 oraz linia kolejowa E-65 Warszawa–Gdańsk.

W powiecie nowodworskim aktualnie jest na sprzedaż 20 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 3 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie nowodworskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 47,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 3-pokojowych.

Ceny domów w powiecie nowodworskim

W powiecie nowodworskim mamy 17 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 89,00 do 125,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie nowodworskim wynoszą od 4 500 zł do 5 150 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie nowodworskim kosztuje 460 101 zł.

Lokale użytkowe w powiecie nowodworskim

Podobne lokalizacje