Nowe lokale użytkowe w powiecie Mińskim

Hala targowa Mazowieckie - Miński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Mińskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Mińskim

Powiat miński zajmuje obszar 1164 km2 i jest jednym z największych powiatów województwa mazowieckiego. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Mińsk Mazowiecki i Sulejówek, gminy miejsko-wiejskie: Halinów, Kałuszyn i Mrozy oraz 7 gmin wiejskich. Rejon zamieszkuje ok. 149 tys. osób, a znaczną część obszaru stanowią grunty rolne. Obecność dużych kompleksów leśnych i naturalnych cieków wodnych, sprzyja rozwojowi agroturystyki, toteż obiekty letniskowo-rekreacyjne znajdują się w większości gmin. Niektóre tereny należą do Nadwiślańskiego lub Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, a w powiecie zlokalizowanych jest 8 rezerwatów. Występuje tutaj niska zabudowa drewniana i murowana, wiele zabytkowych pałaców i dworków otoczonych parkami, a w Mińsku Mazowieckim – niskie bloki. W gminie Halinów i mieście Mińsk Mazowiecki znajdują się zakłady przemysłowe. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 2 (część trasy międzynarodowej E30) i nr 50 (obwodnica Warszawy).

W powiecie Mińskim aktualnie jest na sprzedaż 306 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 15 inwestycjach deweloperskich, z których 29 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Mińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 98,00 m2, w tym:

  • 31 mieszkań 1-pokojowych,
  • 86 mieszkań 2-pokojowych,
  • 136 mieszkań 3-pokojowych,
  • 33 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Mińskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Mińskim wynoszą od 4 700 zł do 6 050 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Mińskim kosztuje 151 008 zł.

Ceny domów w powiecie Mińskim

W powiecie Mińskim mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 137,00 do 237,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Mińskim wynoszą od 1 755 zł do 3 626 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Mińskim kosztuje 415 935 zł.

Aktualnie w w powiecie Mińskim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe w powiecie Mińskim

Wybrane promocje w powiecie Mińskim

Lokale użytkowe w powiecie Mińskim

Podobne lokalizacje