Nowe lokale użytkowe w powiecie grodziskim

Hala targowa mazowieckie - grodziski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie grodziskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie grodziskim

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

W powiecie grodziskim aktualnie jest na sprzedaż 83 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 2 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie grodziskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 41,00 do 77,00 m2, w tym:

  • 21 mieszkań 2-pokojowych,
  • 41 mieszkań 3-pokojowych,
  • 19 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie grodziskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie grodziskim wynoszą od 4 860 zł do 5 290 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie grodziskim kosztuje 214 682 zł.

W powiecie grodziskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie grodziskim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane lokale użytkowe w powiecie grodziskim

Lokale użytkowe w powiecie grodziskim

Podobne lokalizacje