Nowe lokale użytkowe na Wilanowie

Hala targowa mazowieckie - Wilanów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Wilanowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wilanowie

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Na Wilanowie aktualnie jest na sprzedaż 855 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 27 inwestycjach deweloperskich, z których 132 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Wilanowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 162,00 m2, w tym:

  • 30 mieszkań 1-pokojowych,
  • 254 mieszkania 2-pokojowych,
  • 319 mieszkań 3-pokojowych,
  • 154 mieszkania 4-pokojowych,
  • 11 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Wilanowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Wilanowie wynoszą od 6 200 zł do 15 640 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Wilanowie kosztuje 345 708 zł.

Ceny domów na Wilanowie

Na Wilanowie mamy 79 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 94,00 do 308,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Wilanowie wynoszą od 5 265 zł do 10 724 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Wilanowie kosztuje 869 000 zł.

Aktualnie w na Wilanowie deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe na Wilanowie

Lokale użytkowe na Wilanowie

Podobne lokalizacje