Nowe domy w Konstancinie-Jeziornie

Hala targowa mazowieckie - Konstancin-Jeziorna

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Konstancinie-Jeziornie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Konstancinie-Jeziornie

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

W Konstancinie-Jeziornie aktualnie jest na sprzedaż 111 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich, z których 68 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Konstancinie-Jeziornie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 32,00 do 344,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 1-pokojowych,
  • 4 mieszkania 2-pokojowych,
  • 14 mieszkań 3-pokojowych,
  • 21 mieszkań 4-pokojowych,
  • 11 mieszkań 6-pokojowych,
  • 8 mieszkań 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Konstancinie-Jeziornie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Konstancinie-Jeziornie wynoszą od 5 115 zł do 8 650 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Konstancinie-Jeziornie kosztuje 244 997 zł.

Ceny domów w Konstancinie-Jeziornie

W Konstancinie-Jeziornie mamy 49 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 145,00 do 292,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Konstancinie-Jeziornie wynoszą od 5 538 zł do 7 500 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Konstancinie-Jeziornie kosztuje 1 370 000 zł.

Aktualnie w w Konstancinie-Jeziornie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane domy w Konstancinie-Jeziornie

Podobne lokalizacje