Nowe domy w Piastowie

Hala targowa mazowieckie - Piastów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Piastowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Piastowie

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą.

W Piastowie aktualnie jest na sprzedaż 51 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 51 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Piastowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 37,00 do 93,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 19 mieszkań 2-pokojowych,
  • 10 mieszkań 3-pokojowych,
  • 14 mieszkań 4-pokojowych.

W Piastowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje