Nowe domy w Łoziskach

Hala targowa mazowieckie - Łoziska

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Łoziskach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Łoziskach

Łoziska to mała wioska położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim. Bardzo cicha, spokojna okolica z zabudowaniami jednorodzinnymi. Odległość do Piaseczna i Magdalenki to zaledwie 2 kilometry, a dojazd do Warszawy autem zajmuje około 30 minut. W czasie wolnym mieszkańcy mogą korzystać z infrastruktury najbliżej położonych miast tj. GOSiR (basen w Piasecznie ul. Sikorskiego 20 – ok. 3 km, GreenUp Fitness Club Piaseczno ul. Puławska 45 – ok. 3,9 km, Calypso Fitness Piaseczno ul. Pawia 11 – ok. 2,5 km). Zaopatrzenie w produkty spożywcze umożliwia lokalny sklep przy ul. Fabrycznej lub mieszczące się w Piasecznie markety wielkopowierzchniowe.

W Łoziskach aktualnie jest na sprzedaż 1 oferta nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Łoziskach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 59,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych.

Ceny mieszkań w Łoziskach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Łoziskach wynoszą 5 067 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Łoziskach kosztuje 300 000 zł.

W Łoziskach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje