Nowe domy w Bliznem Łaszczyńskiego

Hala targowa mazowieckie - Blizne Łaszczyńskiego

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bliznem Łaszczyńskiego. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bliznem Łaszczyńskiego

Blizne Łaszczyńskiego, miejscowość bardzo atrakcyjna lokalizacyjnie, położona tuż przy granicy Warszawy. Sąsiaduje z dzielnicą Bemowo od strony północnej, wschodniej i południowej. Od zachodu graniczy z wsiami Blizne Jasińskiego, Lubiczów i Szeligi. Liczne przystanki ZTM i przejeżdżające tędy autobusy linii 714, 719 i 729 (I strefa bilet miejski) dojeżdżające do pętli na ul. Górczewskiej, świetnie komunikują obszar z resztą Warszawy. Zabudowania znajdują się w sąsiedztwie trasy S8, która zapewnia błyskawiczny dojazd nie tylko z odległych dzielnic, ale i sąsiednich miast. W pobliżu sklepy spożywcze, fryzjer, przedszkole, market Tesco, Media Markt, Biedronka i Lidl. Duża liczba zabudowań jednorodzinnych sprawia, że okolica ma kameralny charakter.

W Bliznem Łaszczyńskiego aktualnie jest na sprzedaż 57 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bliznem Łaszczyńskiego mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 110,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 1-pokojowych,
  • 22 mieszkania 2-pokojowych,
  • 23 mieszkania 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bliznem Łaszczyńskiego

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bliznem Łaszczyńskiego wynoszą od 7 800 zł do 11 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bliznem Łaszczyńskiego kosztuje 335 946 zł.

W Bliznem Łaszczyńskiego nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w Bliznem Łaszczyńskiego deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Podobne lokalizacje