Nowe domy w Łomiankach

Hala targowa mazowieckie - Łomianki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Łomiankach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Łomiankach

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

W Łomiankach aktualnie jest na sprzedaż 89 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 9 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Łomiankach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 41,00 do 141,00 m2, w tym:

  • 14 mieszkań 2-pokojowych,
  • 25 mieszkań 3-pokojowych,
  • 10 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Łomiankach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Łomiankach wynoszą od 4 136 zł do 4 850 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Łomiankach kosztuje 529 000 zł.

Ceny domów w Łomiankach

W Łomiankach mamy 38 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 133,00 do 192,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Łomiankach wynoszą od 4 149 zł do 5 157 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Łomiankach kosztuje 560 000 zł.

Aktualnie w w Łomiankach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w Łomiankach

Podobne lokalizacje