Nowe domy na Ochocie

Hala targowa mazowieckie - Ochota

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Ochocie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ochocie

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Na Ochocie aktualnie jest na sprzedaż 628 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 19 inwestycjach deweloperskich, z których 14 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Ochocie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 155,00 m2, w tym:

  • 12 mieszkań 1-pokojowych,
  • 198 mieszkań 2-pokojowych,
  • 255 mieszkań 3-pokojowych,
  • 119 mieszkań 4-pokojowych,
  • 25 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Ochocie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Ochocie wynoszą od 7 500 zł do 17 914 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Ochocie kosztuje 268 000 zł.

Ceny domów na Ochocie

Na Ochocie mamy 12 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 173,00 do 251,00 m2.

Aktualnie w na Ochocie deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane domy na Ochocie

Domy na sprzedaż na Ochocie

Podobne lokalizacje