Nowe domy na Włochach

Hala targowa mazowieckie - Włochy

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Włochach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Włochach

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Na Włochach aktualnie jest na sprzedaż 833 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 28 inwestycjach deweloperskich, z których 11 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Włochach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 265,00 m2, w tym:

  • 20 mieszkań 1-pokojowych,
  • 246 mieszkań 2-pokojowych,
  • 386 mieszkań 3-pokojowych,
  • 83 mieszkania 4-pokojowych,
  • 34 mieszkania 5-pokojowych,
  • 6 mieszkań 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań na Włochach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Włochach wynoszą od 5 980 zł do 14 100 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Włochach kosztuje 252 329 zł.

Ceny domów na Włochach

Na Włochach mamy 20 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 134,00 do 251,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Włochach wynoszą od 6 141 zł do 6 555 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Włochach kosztuje 844 695 zł.

Aktualnie w na Włochach deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. Na Włochach mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane domy na Włochach

Domy na sprzedaż na Włochach

Podobne lokalizacje