Nowe domy w Józefosławiu

Hala targowa Mazowieckie - Józefosław

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Józefosławiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Józefosławiu

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

W Józefosławiu aktualnie jest na sprzedaż 148 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 12 inwestycjach deweloperskich, z których 81 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Józefosławiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 138,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 1-pokojowych,
  • 14 mieszkań 2-pokojowych,
  • 33 mieszkania 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Józefosławiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Józefosławiu wynoszą od 5 115 zł do 8 118 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Józefosławiu kosztuje 215 572 zł.

Ceny domów w Józefosławiu

W Józefosławiu mamy 81 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 89,00 do 263,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Józefosławiu wynoszą od 4 061 zł do 5 072 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Józefosławiu kosztuje 449 000 zł.

Polecane domy w Józefosławiu

Podobne lokalizacje