Nowe domy na Woli

Hala targowa mazowieckie - Wola

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Woli. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Woli

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Na Woli aktualnie jest na sprzedaż 2 182 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 41 inwestycjach deweloperskich, z których 254 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Woli mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 18,00 do 248,00 m2, w tym:

  • 482 mieszkania 1-pokojowych,
  • 669 mieszkań 2-pokojowych,
  • 764 mieszkania 3-pokojowych,
  • 215 mieszkań 4-pokojowych,
  • 14 mieszkań 5-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Woli

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Woli wynoszą od 7 500 zł do 33 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Woli kosztuje 288 095 zł.

Na Woli nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Woli deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Domy na sprzedaż na Woli

Podobne lokalizacje