Nowe domy w Sulejówku

Hala targowa Mazowieckie - Sulejówek

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Sulejówku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Sulejówku

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej.

Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

W Sulejówku aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Sulejówku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 62,00 do 63,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 3-pokojowych.

Ceny domów w Sulejówku

W Sulejówku mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 120,00 do 140,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Sulejówku wynoszą od 4 421 zł do 4 658 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Sulejówku kosztuje 539 000 zł.

Aktualnie w w Sulejówku deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane domy w Sulejówku

Wybrane promocje w Sulejówku

Podobne lokalizacje