Nowe domy w Błoniu

Hala targowa mazowieckie - Błonie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Błoniu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Błoniu

Błonie to miasto znajdujące się w granicach województwa mazowieckiego, położone w powiecie warszawskim zachodnim. Na terenie miasta znajduje się Specjalna Strefa Przemysłowa Pass. Znajdują się tam liczne hale magazynowe, między innymi: ProLogis, Panattoni, FM Logistic i Metropol Group. Atutem miasta jest znajdujący się w pobliżu Kampinoski Park Narodowy - idealne miejsce do wypoczynku oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

W Błoniu aktualnie jest na sprzedaż 62 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Błoniu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 37,00 do 74,00 m2, w tym:

  • 26 mieszkań 2-pokojowych,
  • 32 mieszkania 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Błoniu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Błoniu wynoszą 5 600 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Błoniu kosztuje 207 592 zł.

Ceny domów w Błoniu

W Błoniu mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 65,00 do 154,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Błoniu wynoszą od 3 367 zł do 3 900 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Błoniu kosztuje 254 000 zł.

Aktualnie w w Błoniu deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w Błoniu

Wybrane promocje w Błoniu

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje