Nowe domy w powiecie otwockim

Hala targowa mazowieckie - otwocki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie otwockim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie otwockim

Położony w środkowej części województwa mazowieckiego powiat otwocki, to obszar o powierzchni ok. 616 km2, na który składają się gminy miejskie: Józefów i Otwock, gmina miejsko-wiejska Karczew oraz tereny wiejskie: Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory i Wiązowna. Naturalny pejzaż okolic tworzą rzeki: Wisła i Świder oraz tereny zielone: sosnowe bory, łąki, torfowiska, rezerwaty przyrody i obszar Mazowieckiego Parku Narodowego. Powiat słynie jako strefa wypoczynkowo-uzdrowiskowa w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Pośród niskiej architektury willowej i jednorodzinnej wyróżnia się drewniane budownictwo w tzw. stylu świdermajer, a najokazalszym obiektem jest Pałac Bielańskich. W Otwocku i Józefowie rozwijają się usługi i handel, zaś w Karczewie mieszczą się zakłady przetwórstwa mięsnego. Tereny wiejskie to obszary sadownicze i grunty rolne. Dogodne warunki komunikacyjne umożliwiają m.in.: droga krajowa nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) oraz trasa E372 (Warszawa – Hrebenne).

W powiecie otwockim aktualnie jest na sprzedaż 66 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie otwockim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 32,00 do 80,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 19 mieszkań 2-pokojowych,
  • 22 mieszkania 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie otwockim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie otwockim wynoszą od 6 300 zł do 6 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie otwockim kosztuje 277 932 zł.

Ceny domów w powiecie otwockim

W powiecie otwockim mamy 18 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 124,00 do 138,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie otwockim wynoszą od 4 249 zł do 4 760 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie otwockim kosztuje 570 000 zł.

Polecane domy w powiecie otwockim

Domy na sprzedaż w powiecie otwockim

Podobne lokalizacje